کد خبر: ۵۳۷۸۰
تاریخ انتشار: ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۲
لحظه نیوز : رئیس هیات فوتبال استان بوشهر گفت: بلیت بازی پرسپولیس تهران و پارس جنوبی‌جم از ساعت 15 روز پنج‌شنبه در 20 باجه محدوده ورزشگاه تختی جم به صورت دستی به فروش می‌رسد.

به گزارش لحظه نیوز به نقل از محمد نجفی روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: ظرفیت ورزشگاه تختی جم 12 هزار نفر است که 80 درصد این استادیوم بلیط فروشی انجام می شود.
وی بیان کرد: زمان بازگشایی درب ورزشگاه تختی جم ساعت 18 و قیمت فروش بلیط این مسابقه نیز قبل از بازی اطلاع رسانی می‌شود.
نجفی یادآورشد: در راستای هر چه بهتر برگزار شدن یک رویداد تاریخی فوتبال در استان بوشهر همه مسئولان این استان و بویژه شهرستان جم تمهیدات لازم برای برگزاری یکی از حساس ترین بازی های لیگ برتر در فصل جاری را پیش بینی کرده اند.
وی افزود: برای برگزاری جشن قهرمانی هجدهمین دوره مسابقات فوتبال لیگ برتر جام خلیج فارس در اصفهان و جم تمهیدات لازم اندیشیده شده است.
نجفی گفت: در صورت قهرمانی تیم پرسپولیس تهران، سازمان لیگ به اتفاق هیات فوتبال استان بوشهر جشن مورد نظر را در ورزشگاه تختی جم برگزار می‌کنند.
پرسپولیس تهران و پارس جنوبی جم از هفته پایانی لیگ برتر پنجشنبه شب هفته جاری ساعت 30: 21 در ورزشگاه تختی جم برگزار می شود.
تیم پرسپولیس تنها با کسب یک مساوی در این دیدار قهرمان لیگ برتر فوتبال ایران در فصل 97-98 می شود.
پارس جنوبی جم نیز باتوجه به نداشتن دغدغه های کسب سهمیه و سقوط به دسته پایین تر بدون هیچ دغدغه ای به مصاف تیم مدعی پرسپولیس می رود.
نام:
ایمیل:
* نظر: