کد خبر: ۵۳۷۷۷
تاریخ انتشار: ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۶
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری؛
لحظه نیوز :صمد سلامی، یکی از جوانان نخبه بوشهری برای دسترسی آسان به «سایت خبرگزاری علم و فناوری استان بوشهر»، اپلیکیشینی ساخته است که هر کاربر با دانلود و نصب آن بروی گوشی همراهبه راحتی می‌تواند در جریان اخبار سایت قرار گیرد.

به گزارش  لحظه نیوز به نقل از خبرگزاری علم و فناوری استان بوشهر؛ امروزه ما وابستگی بسیار زیادی به موبایل‌های خود داریم و تبدیل به یک بخش مهم و حیاتی از زندگی ما شده‌اند و  علت محبوبیت موبایل‌ها استفاده از انواع مختلف اپلیکیشن‌های کاربردی و جذاب هستند که هرروز توسعه داده می‌شوند.

از زمانیکه اپلیکیشن های موبایل وارد بازار شدند، بلافاصله در تمامی بخش‌ها مورداستفاده قرار گرفتند. بازی و سرگرمی، شبکه‌های اجتماعی ، اخبار، و حتی برای کسب‌وکار. این یک واقعیت است که امروزه برای هر چیزی یک اپلیکیشن وجود دارد.

اپلیکیشن‌ها این امکان را به شما می‌دهند تا بتوانید بر اساس نیازها و خواسته هایتان موبایلتان را سازماندهی کنید. دسترسی به اپلیکیشن‌ها و نصب آنها بسیار ساده است. در زندگی امروز ، نقش مهمی دارند و برخی از آنها حتی بخش ضروری و لازمه موبایل شما هستند.

شما  می‌توانید امور مربوط به شغلتان مانند چک کردن ایمیلها، بررسی اسناد و مدارک، مدیریت پرسنل وغیره را از طریق موبایلهایتان به راحتی انجام دهید بعلاوه در عین حالی که به امور کاری خود می پردازید می‌توانید از اپلیکیشن‌ها برای سرگرمی  مانند گوش دادن به موسیقی، ارتباط با دوستان و غیره لذت ببرید.

صمد سلامی، یکی از جوانان نخبه بوشهری برای دسترسی آسان به «سایت خبرگزاری علم و فناوری استان بوشهر»، اپلیکیشینی ساخته است که هر کاربر با دانلود و نصب آن بروی گوشی همراهبه راحتی می‌تواند در جریان اخبار سایت قرار گیرد.

برای دانلود اپلیکیشین«سایت خبرگزاری علم و فناوری استان بوشهر» کلیک کنید.

نام:
ایمیل:
* نظر: