کد خبر: ۵۳۷۶۵
تاریخ انتشار: ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۸
لحظه نیوز :نماینده ولی فقیه در استان بوشهر بیان اینکه اروپا اهداف آمریکا را دنبال می‌کند، افزود: اروپا هرچند از برجام خارج نشده است اما تاریخ اروپا سراسر جنایت است و تاکنون در برجام کاری جز دنبال کردن اهداف آمریکا را نداشته است.

اروپا اهداف آمریکا را دنبال می‌کند/ وزارت نفت، نیروهای اخراج شده در پارس جنوبی را بازگرداند

به گزارش  لحظه نیوز به نقل از خبرگزاری فارس از بوشهر، آیت الله غلامعلی صفایی بوشهری در خطبه‌های نماز جمعه این هفته بوشهر، اظهار داشت: آمریکا در طول تاریخ نشان داده است که هیچگاه بر عهد خود پایبند نبوده و تنها اهدافش رسیدن به خواسته‌های جنایت کارانه خود و منافع رژیم صهیونیستی است.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر بیان اینکه اروپا اهداف آمریکا را دنبال می‌کند، افزود: اروپا هرچند از برجام خارج نشده است اما تاریخ اروپا سراسر جنایت است و تاکنون در برجام کاری جز دنبال کردن اهداف آمریکا را نداشته است.

امام جمعه بوشهر تصریح کرد: برای رفع مشکلات اقتصادی نباید به آمریکا و اروپا تکیه کرد بلکه باید با توکل به خدا، توان جوانان و متخصصین و توجه به منویات مقام معظم رهبری در راستای رفع مشکلات اقتصادی تلاش کرد.

صفایی بوشهری با عنوان اینکه هدف غرب براندازی نظام جمهوری اسلامی ایران است، عنوان کرد: اروپا به ضرب الاجلی که از سوی ایران صادر شده بی‌تفاوت است و اگر مدت زمان بیشتری نیز برای آنها وضع شود نیز به آن بی تفاوت خواهد.

وی به صحبت‌های مقام معظم رهبری در دیدار با جامعه فرهنگیان اشاره و خاطر نشان کرد: سند ۲۰۳۰ از جمله سندهایی بوده که مروج فرهنگ غربی است و موجب اضمحلال نظام تعلیم و تربیت اسلامی و ایرانی می‌شود.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با اشاره به بیکاری جوانان تحصیل کرده استان در منطقه ویژه پارس جنوبی، تصریح کرد: از وزارت نفت می‌خواهیم نیروهای بومی و افراد اخراج شده را به کار خود بازگرداند.

نام:
ایمیل:
* نظر: