کد خبر: ۵۳۷۶۳
تاریخ انتشار: ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۳
لحظه نیوز :مردم انقلابی، فهیم و روزه‌دار بوشهری در حمایت از بیانیه شورای عالی امنیت ملی پس از اقامه نماز جمعه راهپیمایی کردند.

نمازگزاران بوشهری در حمایت از بیانیه شورای عالی امنیت ملی راهپیمایی کردند+تصاویر

به گزارش لحظه نیوز به نقل از تسنیم ،مردم روزه‌دار و همیشه در صحنه  بوشهر ظهر امروز پس از اقامه نماز جمعه و عصر همگام با مردم ایران اسلامی با شرکت در راهپیمایی ضمن حمایت خود از بیانیه شورای عالی امنیت ملی انزجار خود از آمریکای جهانخوار و ایادی استکبار اعلام کردند.

روزه‌داران بوشهری در این راهپیمایی که از مصلای جمعه تا میدان قدس بوشهر برگزار شد با سر دادن شعارهای مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل، مرگ بر آل‌سعود، ای رهبر آزاده آماده‌ایم آماده، مسیر راهپیمایی را طی کردند.

راهپیمایان بوشهری همچنین با شعارهای دست خدا با ملته تا پیرو ولایته، راه نجات امت ولایت است ولایت و ملت ما ملت بی‌نظیر است در پیش او هر دشمنی حقیر است سردمداران خون آشام آمریکا و هم پیمانانشان را بدعهد و غیرقابل اعتماد دانستند.

بیشتر بخوانید

در پایان این راهپیمایی قطعنامه‌ای در 5 بندر قرائت و مورد تاکید راهپیمایان  بوشهری قرار گرفت.

در بخشی از این قطعنامه آمده است: شرکت در این راهپیمایی به‌منزله اعلام حضور آگاهانه و مقتدرانه ملت در برابر تشدید توطئه‌های رذیلانه و تهدیدات شیطان‌بزرگ آمریکا و مزدوران منطقه‌ای آن و حمایت از آغاز مقابله نهادهای مسئول با عهدشکنی و بدقولی کشورهای طرف مذاکره هسته‌ای بوده و برداشتن گام‌های جدی و اقدام قاطعانه بدون عقب‌نشینی از مواضع تا شکست مفتضحانه آمریکا و اذنابش را خواهانیم.

نام:
ایمیل:
* نظر: