کد خبر: ۵۳۷۲۷
تاریخ انتشار: ۱۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۴
لحظه نیوز :امروز در بازار آزاد قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید با افزایش قیمت نسبت به آخرین قیمت‌های روزکاری قبل در قیمت ۵ میلیون و ۵۶ هزار تومان و سکه بهار آزادی طرح قدیم ۴ میلیون و ۸۱۶ هزار تومان معامله می‌شود.در بازار آزاد هر قطعه نیم سکه بهار آزادی ۲ میلیون و ۷۷۵ هزار تومان، ربع سکه یک میلیون و ۷۸۵ هزار تومان و هر قطعه سکه گرمی ۹۸۹ هزار تومان فروخته می‌شود.


 

قیمت سکه تمام‌بهار آزادی در بازار تهران امروز به ۵ میلیون و ۵۶ هزار تومان و قیمت طلای ۱۸عیار هم ۴۵۵ هزار تومان ارزش‌گذاری شده است.

به گزارش لحظه نیوز به نقل ازتسنیم، امروز در بازار آزاد قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید با افزایش قیمت نسبت به آخرین قیمت‌های روزکاری قبل در قیمت ۵ میلیون و ۵۶ هزار تومان و سکه بهار آزادی طرح قدیم ۴ میلیون و ۸۱۶ هزار تومان معامله می‌شود.

در بازار آزاد هر قطعه نیم سکه بهار آزادی ۲ میلیون و ۷۷۵ هزار تومان، ربع سکه یک میلیون و ۷۸۵ هزار تومان و هر قطعه سکه گرمی ۹۸۹ هزار تومان فروخته می‌شود.

          سکه تمام‌بهار آزادی   5 میلیون و 56 هزار تومان
          سکه‌بهارآزادی طرح قدیم  4 میلیون و 816 هزار تومان
            نیم‌سکه بهارآزادی  2 میلیون و 775 هزار تومان
          ربع‌سکه  یک میلیون و 785 هزار تومان
         سکه‌گرمی  989 هزار تومان

قیمت طلای 18عیار هم 455 هزار تومان ارزش‌گذاری شده است، هر مثقال طلا نیز با قیمت یک میلیون و 970 هزار تومان در بازار تهران معامله می شود. ضمن آنکه هر اونس طلا در بازارهای جهانی با قیمت 1279.1دلار معامله می‌شود.

        قیمت  هر‌گرم طلای 18‌عیار 455 هزار تومان
         قیمت  هرگرم‌طلای  24عیار  
         قیمت  هر‌مثقال‌ طلا  یک میلیون و 970 هزار تومان
          قیمت‌اونس‌طلا  1279.1دلار

صرافی‌های بانک‌ها هم‌اکنون قیمت دلار را برای فروش به مردم با افزایش نسبت به قیمت های روز کاری قبل، 14 هزار و 350 تومان اعلام کرده‌اند. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت 14 هزار و 250 تومان خریداری می‌کنند.

              قیمت  دلار  14 هزار و 350 تومان
               قیمت  یورو   16 هزار و 200 تومان
               قیمت درهم  4 هزار و 10 تومان
               قیمت   پوند انگلیس  19 هزار و 359 تومان

برهمین‌اساس طی روز جاری قیمت فروش یورو در صرافی‌های بانک‌ها، 16 هزار و 200 تومان اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها 16 هزار و 100 تومان است. قیمت خرید و فروش یورو در این صرافی ها نسبت به آخرین روز هفته قبل افزایش یافته است.

نام:
ایمیل:
* نظر: