کد خبر: ۵۳۷۰۷
تاریخ انتشار: ۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۳
لحظه نیوز : اصلاح و بهسازی تاسیسات مستهلک و بهینه سازی فضاهای شهری یکی از مواردی است که نقش پررنگی در کارنامه عملکرد مدیریت فعلی شهرداری برازجان دارد. بهسازی پارکها و فضاهای سبز شهری و احداث فضاهای تفریحی جدید در برخی نقاط متروک و فراموش شده‌ی شهری را می‌توان نمونه‌هایی از این تفکر حاکم بر شهرداری دانست که می‌تواند نقش مهمی در بهبود کیفیت زندگی شهروندان و افزایش نشاط عمومی ایفا نماید.

به گزارش لحظه نیوز به نقل از اتحاد خبر ،یکی از فضاهایی که طی ماههای اخیر شاهد بازسازی آن بوده‌ایم، آبنمای پارک لاله واقع در بلوار آزادی است. تخریب آبنمای مستهلک و بلااستفاده‌ی این پارک در ماههای پایانی سال گذشته در دستور کار شهرداری قرار گرفت و عملیات اجرایی جایگزینی آبنمای ماتریسی مدرن در این مکان آغاز شد. این آبنما روز دوشنبه نهم اردیبهشت ماه بمناسبت روز شوراها با حضور شهردار، برخی اعضای شورا و معاونین شهردار برازجان به بهره برداری رسید.


محمدحسن محمدی شهردار برازجان در این زمینه به خبرنگار ما گفت: با تلاش همکاران پرتلاشمان در حوزه های معاونت فنی عمرانی و اجرایی شهرداری برازجان، طرح زیبای آبنمای ماتریسی در این مکان اجرا گردید که می‌توان آن را یکی از نقاط زیبای فضاهای تفریحی شهر دانست.


وی افزود: آبنمای ماتریسی

این طرح یک آبنمای کف خشک با چیدمان ماتریسـی و رینگی است که شامل 110 عدد نازل کف خشـک می باشـد و با اسـتفاده از سیســتم کنتـرلی PLC  موزیکال و اینتر اکتیو عمل میکند. شهردار برازجان ایـن فضا را مکانی منـاسـب برای بازی کودکان و نوجوانان دانست که در شبهای گرم تابستان می‌تواند ساعتهای دلپذیری را به این عزیزان هدیه کند.

 نام:
ایمیل:
* نظر: