کد خبر: ۵۳۷۰۴
تاریخ انتشار: ۰۹ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۸
لحظه نیوز :معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر با بیان اینکه کارگران به عنوان مجاهدان فی‌سیبل‌الله معرفی شده گفت: نقش کارگران در جامعه بسیار مهم و تاثیرگذار است به‌گونه‌ای که کارگران زمینه ساز توسعه و پیشرفت جامعه هستند.
بوشهر|کارگران زمینه ساز توسعه و پیشرفت جامعه هستند

به گزارش لحظه نیوز به نقل از تسنیم  ، مجید خورشیدی صبح امروز در آیین تحلیل کارگران در کارخانه سیمان دشتستان به شعار امسال و رونق تولید پرداخت و اظهار داشت: مقام معظم رهبری امسال را به نام رونق تولید نام‌گذاری کرده‌اند که در این عرصه نقش کارگران به عنوان حلقه واسط تولید و اقتصاد بسیار حائز اهمیت است.

وی، درخشش نام کشور را منوط به وجود کارگران دانست و تاکید کرد: کارگران نقش تاثیرگذاری در اعتلای نام ایران اسلامی دارند که به خدمات این کارگران دست‌مریزاد می‌گویم.

خورشیدی، کارگران را سرمایه ارزشمند کشور دانست و بیان کرد: پیامبر گرامی اسلام(ص) بر بوسه زدن به دست کارگران تاکید کرده و این نشان از جایگاه این قشر نزد ائمه اطهار(ع) است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر با تاکید بر تحقق مطالبات کارگران در استان بوشهر افزود: تلاش می‌شود تمامی که آن چیزی که کارگران شایسته آن هستند محقق شود.

وی مشکلات کارگران استان بوشهر را نسبت به دیگر نقاط کشور کمتر دانست و تصریح کرد:در برخی از استان‌ها انباشت مطالبات کارگری سنگینی می‌کند و الحمدالله با تلاش استاندار و دیگر مسئولان، کارگران در استان بوشهر دارای کمترین مشکل هستند.

خورشیدی با تاکید بر تحقق مطالبات کارگران در سریع‌ترین زمان افزود: در استان بوشهر با تلاش متولیان امر و کمیسیون‌های کارگری کمترین مطالبات معوقه کارگری وجود دارد.

معاون استاندار بوشهر با تاکید بر ادامه خدمات به کارگران گفت: وظیفه داریم که در احقاق حقوق کارگران که احقاق حقوق ملت است ذره‌ای عقب نشینی نشود و خواسته‌های کارگران تحقق یابد.

وی،  با بیان اینکه کارگران به عنوان مجاهدان فی‌سیبل‌الله معرفی شده خاطر نشان کرد: نقش کارگران در جامعه بسیار مهم و تاثیرگذار است به‌گونه‌ای که کارگران زمینه ساز توسعه و پیشرفت جامعه هستند.

در این آیین ضمن تجلیل از کارگران،  از پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه به کارگران خبر داده شد.

نام:
ایمیل:
* نظر: