کد خبر: ۵۳۶۸۶
تاریخ انتشار: ۰۷ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۵
لحظه نیوز :استاندار بوشهر با تاکید بر نظارت دستگاه‌ها و بانک‌ها بر هزینه کرد تسهیلات اشتغال‌زایی گفت: دستگاه‌‌های اجرایی و بانک‌های استان بوشهر تسهیل‌گر رونق تولید و ایجاد اشتغال باشند.


به گزارش لحظه نیوز به نقل از اداره کل روابط عمومی استانداری بوشهر، عبدالکریم گراوند در جلسه رونق تولید استان بوشهر با بیان اینکه تسهیل‌گری به معنای نادیده گرفتن قوانین و مقررات نیست اظهار داشت: باید فرایندهای زاید حذف و با تسریع در انجام مراحل کار سرمایه‌گذاران روند سرمایه‌گذاری و رونق تولید تسهیل شود.

استاندار بوشهر،  نظارت دستگاه‌ها و بانک‌ها بر هزینه کرد تسهیلات اشتغال‌زایی را مورد تاکید قرار داد و گفت: دستگاه‌‌های اجرایی و بانک‌های استان بوشهر تسهیل‌گر رونق تولید و ایجاد اشتغال باشند.

وی، از مسئولان سازمان جهاد کشاورزی، صنعت، معدن و تجارت، میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خواست تا با ارائه طرح‌های اشتغال‌زا  و راهکارهای رونق تولید، توافقات سفر هیئت دولت به استان بوشهر را به جدیت پیگیری و اجرایی کنند.

گراوند از تعیین مسئول پیگیری‌های ویژه مصوبات و توافقات سفر هیئت دولت به استان خبر دادو افزود: طرح‌های دانش‌بنیان در حوزه رونق تولید و اشتغال مورد حمایت قرار می‌گیرد و استان بوشهر به عنوان استان پایلوت در نظر گرفته شده است.

استاندار بوشهر خواستار معرفی ظرفیت‌ها و فرصت‌های کارآفرینی و اشتغال‌زایی به مردم و سرمایه‌گذاران شد و خاطر نشان کرد: از تمام اختیارات برای رونق تولید بهره برده می‌شود.

وی، از اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان بوشهر خواست تا با جدیت موضوع پنجره واحد سرمایه‌گذاری را پیگیری و گزارشی از روند کار را برای جلسات بعد ارائه کند.

گراوند، داشتن اقتصاد محکم، پایدار و پویا را مهمترین عامل ناکامی دشمنان دانست و گفت: همه ما وظیفه داریم با تمام توان برای رونق تولید تلاش کنیم.

انتهای پیام/

a43108_.jpg

x72543_.jpg

68479_.jpg

o261411_.jpg

d557960_.jpg
نام:
ایمیل:
* نظر: