کد خبر: ۵۳۶۴۱
تاریخ انتشار: ۲۸ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۶
لحظه نیوز :در فصلی که تیم امید شاهین شهرداری بوشهر به لیگ برتر صعود کرد تیم بزرگسالان این باشگاه هم با مربیگری عبدالله ویسی در یک قدمی صعود به لیگ برتر قرار دارد.


به گزارش لحظه نیوز به نقل از "ورزش سه"، این تیم روز گذشته در حالی در استادیوم شهید بهشتی بوشهر پذیرای ملوان بود که در استادیوم جای سوزن انداختن نبود. بیش از 12 هزار تماشاگر بوشهری به استادیوم آمده بودند و یکصدا شاهین را تشویق می کردند. این تجربه شیرین یعنی صعود به لیگ برتر یک بار با حمید کللی فرد به دست آمد. هر چند که در ادامه شاهین خوب مدیریت نشد و خیلی زود به لیگ یک برگشت.

 

شاهین در مصاف با ملوان و در حضور تماشاگران بی شمار خود ارایه گر بازی رو به جلو و تهاجمی بود و در نهایت با گل های میلاد صارمی و بهمن سالاری دو گل به قوی سپید زد تا یک گام دیگر به لیگ برتر نزدیک شود. شاهین یک امتیاز از گل گهر عقب است و در حالی که تنها یک بازی پیش رو دارد سه امتیاز از تیم سوم پیش است و تفاضل گلش هم از تیم سوم که گل ریحان باشد 3 گل بهتر است و همه این ها بدین معنی است اگر شاهین در بازی پایانی پیروز شود و اتفاق خاصی در دیگر بازی ها رخ ندهد شاهین شهرداری بوشهر به لیگ برتر صعود خواهد کرد.

 

و اما میزان عشق و علاقه بوشهری ها به شاهین آنقدر زیاد است که تعصب به این تیم را می توان با تعصب انزلی چی ها، قائشمهری ها و حتی تبریزی ها مقایسه کرد. برای خیلی ها در بوشهر شاهین زندگی است و صعود شاهین به لیگ برتر برایشان انتهای آرزوهاست بطوریکه از هم اکنون در پوست خود نمی گنجند. حضور نزدیک به 15 هزار نفره بوشهری ها در استادیوم شهید بهشتی بوشهر فقط یک اتفاق نیست که نزدیک به بازی های پایانی رخ داده باشد. این حضور همیشه در لیگ برتر هم وجود داشته و این بار اگر تصمیمات خوبی برای این تیم دوست داشتنی گرفته شود شاهین تبدیل به یکی از تیم های ماندگار لیگ برتر خواهد شد. یادمان باشد این سرزمین معرف فوتبالیست های با کیفیتی چون حسین ماهینی، مهدی طارمی و... بوده است.

 

در موفقیت های اخیر شاهین شهرداری بوشهر نقش عبدالله ویسی پر رنگ است و البته که باید رد پای محمود فکری را هم دراین صعود دید. مربی ابتدای فصل تیم. او یک تیم خوب بست. از جوانانی گرفته چون محمد محبی که زمینه ساز 9 گل برای تیم بوده و میلاد صارمی و با تجربه هایی چون مرتضی غلامعلی تبار که با تیم های نساجی و صنعت نفت تجربه صعود دارد و کمال نیکخو که با پارس جنوبی و ماشین سازی این موقعیت را به دست آورده است و مهره های گرانی چون امیر موسی زاده. شاهین با حمایت شهرداری بوشهر دوباره فوتبال بوشهر را زنده کرد و حالا هم چشم انتظار قدم آخر هستند. صعود شاهین شهرداری بوشهر به لیگ برتر. شاهین خوب می داند مردمان یک شهر چشم انتظار صعودش هستند.

عکس: مهدی جعفری

 

 

 


نام:
ایمیل:
* نظر: