کد خبر: ۵۳۵۹۳
تاریخ انتشار: ۲۰ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۱
لحظه نیوز :رئیس اتاق اصناف مرکز استان بوشهر گفت: در ایام نوروز 662 تن مایحتاج اولیه شامل گوشت، شکر، آجیل و میوه بین شهروندان بوشهری توزیع شد.

به گزارش لحظه نیوز به نقل از ایرنا ،مصطفی گراشی روز سه شنبه در با ایرنا افزود: در این ایام 330 تن پرتقال والنسیا با قیمت هر کیلوگرم 48هزار ریال و 165 تن سیب با قیمت هر کیلوگرم 60 هزار بین شهروندان توزیع کند.
وی بیان کرد: این اقدام باعث شد که مردم در ایام نوروز میوه درجه یک با قیمت مناسب تهیه کنند.
گراشی اظهار داشت: 155 تن شکر دولتی نیز بین دهها واحد صنفی توزیع شد .
وی یادآور شد: توزیع گوشت با قیمت مصوب بین واحدهای صنفی رستوران، غذاهای بیرون بر، آش فروشی و کبابی نیز از دیگر اقدام اتاق اصناف مرکز استان بوشهر در ثبات بخشی قیمت ها بود.
رئیس اتاق اصناف مرکز استان بوشهر ادامه داد: در این رابطه اتاق اصناف موفق شد بیش از 12 هزار کیلوگرم گوشت راسته را بین واحدهای صنفی توزیع و از افزایش قیمت انواع کباب، ساندویچ و آش در شهر بوشهر جلوگیری کند.
گراشی ادامه داد: توزیع آجیل در نمایشگاه بهاره که حدود 20 درصد ارزان تر از واحدهای صنفی قابل تهیه بود نیز بخش دیگری از این آمار توزیعی است.
وی گفت: برنج تایلندی درجه یک و نوع ب نیز به مقدار 50 تن از طرف جهاد کشاورزی در شرف تحویل به اتاق اصناف مرکز استان بوشهر است.
گراشی اظهار داشت: چنانچه این کالا به موقع و با کیفیت مورد انتظار مردم به اتاق اصناف تحویل شود عاملان توزیع برنج در سطح شهر بوشهر می توانند همه روزه برنج با کیفیت را با قیمتی به مراتب کمتر از بازار به دست مصرف کنندگان برسانند.
نام:
ایمیل:
* نظر: