کد خبر: ۵۳۵۶۸
تاریخ انتشار: ۱۷ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۵
لحظه نیوز : عزم برخي شهرداران براي حضور در انتخابات پيش روي مجلس است و نشان ميدهد سمت شهرداري براي بسياري از اشخاص سكوي پرتاب تلقي مي شود .

به گزارش لحظه نیوز ،طی خبرصبح امروز شهردار گناوه ازسمت خود کناره گیری کردو استعفای خودرا به شورای شهر ارسال نموده است .
آیا احتمال استعفای شهردار برازجان به عنوان یکی از گزینه های اصول گرایان وجود دارد ؟
شهرداراني كه با راي منتخبان مردم براي خدمت به شهرها انتخاب مي شوند وقتي در اين جايگاه قرار ميگيرند و بودجه هاي كلان شهري را با سليقه خود هزينه ميكنند به يكباره سوداي نمايندگي مجلس در سر مي پرورانند و مسئوليتي كه براي خدمت به مردم است را رها ميكنند.

ماشاالله احمدي كه شهريور ٩٦ با راي شوراي شهر گناوه به عنوان شهردار اين شهر انتخاب شده بود سابقه فرمانداري ديلم و شهرداري برازجان و دبير تشكيلات جمنا در گناوه را در كارنامه خود دارد.

حال اين شهردار به عنوان یکی از  گزينه هاي اصولگرايان عزم خود را براي انتخابات جزم كرده و كسي كه مورد حمايت حوزه عمراني استانداري بوشهر بوده قصد حضور در انتخابات مجلس يازدهم را دارد.

اين اخبار نشان از عزم برخي شهرداران براي حضور در انتخابات پيش روي مجلس است و نشان ميدهد سمت شهرداري براي بسياري از اشخاص سكوي پرتاب تلقي مي شود و بسياري از شهرداران از اين اهرُم خدمت براي رسيدن به قدرت بهره مي برند و بايد شوراها در اين زمينه دقت لازم در انتخاب داشته باشند.

در همين راستا خبر ميرسد شهردار برازجان هم سوداي نمايندگي مجلس را در سر مي پروراند و در برخي محافل شنيده مي شود كه احتمال استعفاي شهردار برازجان وجود دارد و بزودي شاهد حضور محمد حسن محمدي در رقابت انتخاباتي خواهيم بود.

اگر اين خبر هم صحت داشته باشد بايد گفت انتخاب شهرداران با محوريت شوراها و استانداري بوشهر صرفا كانديدا سازي براي انتخابات هاست و در آخر وقفه هاي ايجاد شده با استعفاي شهرداران ضرر آن به مردم شهرها خواهد رسيد.
نام:
ایمیل:
* نظر: