کد خبر: ۵۳۵۶۴
تاریخ انتشار: ۱۷ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۲
لحظه نیوز :چهار تن از نیروهایی که هم اکنون در سیستم دولت محلی مناصبی را در دست دارند در حال فعالیت و رایزنی برای تصدی دو معاونت جديد در استانداری بوشهر هستند.


به گزارش  لحظه نیوز به نقل از بیداران، شنیده ها از افراد نزدیک به دولت حاکی از آن است که چهار تن از نیروهایی که هم اکنون در سیستم دولت محلی مناصبی را در دست دارند در حال فعالیت و رایزنی برای تصدی دو معاونت جديد در استانداری بوشهر هستند.

در خصوص معاونت هماهنگی امور اقتصادي خبر ميرسد استاندار بوشهر به سعيد زرين فر كه هم اكنون در اين سمت قرار دارد پيشنهاد داده است و تا حدودي قطعي مي باشد.

این منابع که نخواستند نامشان فاش شود می گویند یکی از فرمانداران فعلی، دو نفر مدير جوان در استانداري بوشهر به شدت دنبال معاونت توسعه مدیریت و منابع می باشند.

نکته شایان ذکر این است که دو تن گزینه های مد نظر دولت محلی برای معرفی به مرکز کشور بوده و هیچ مخالفتی از این نهاد با آنان صورت نگرفته است و گزينه سوم همچون گذشته از تهران با رايزني مشغول لابي مي باشد.

البته شنیده های دیگر حاکیست علت عدم مخالفت با اين دو نفر، دخالت، پشتیبانی و همراهی فردی دیگر خارج از استان بوده که دخالت وی در امور همواره مایه نگرانی مردم و فعالین سیاسی بوده است.

باید دید با قطعی شدن گزینه های مدنظر، دست اندرکاران استانداری بوشهر بر دغدغه مردم صحه خواهند گذاشت یا با رد گزینه ها به شایعه های دخالت برخی افراد پایان خواهند داد.

البته بر اساس شنيده ها گزينه نهايي اين جريان فرماندار فعلي يكي از شهرستانهاي استان است و دو گزينه ديگر جدي نيستند
نام:
ایمیل:
* نظر: