کد خبر: ۵۳۵۴۸
تاریخ انتشار: ۱۱ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۸:۱۵
لحظه نیوز : سرمربی تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر گفت: زمان بازی این تیم با مس رفسنجان با توجه به شرایط ویژه لیگ دسته یک باید تغییر کند.به گزارش  لحظه نیوز به نقل از ایرنا، عبدالله ویسی روز یکشنبه درجریان بازدید مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر از تمرین تیم فوتبال شاهین افزود: طبق جدول زمان بندی بازی ها هر 2 تیم شاهین شهرداری و مس رفسنجان که قرار است درهفته سی و یکم به مصاف هم بروند درهفته پایانی بنا به قرعه ابتدای لیگ استراحت دارند.
وی بیان کرد: با توجه به شرایط شاهین بوشهر برای صعود این تیم باید درهفته پایانی نیز بازی داشته باشد تا بتواند پا به پای دیگران مدعیان در این مسیر تلاش کند.
ویسی افزود: با قطعی شدن امتیازهای تیم شاهین در پیش از هفته پایانی این احتمال وجود دارد که تیم ها در شرایط بهتری برای صعود به لیگ قرار گیرند.
وی اظهار داشت: با توجه به پایان یافتن کار شاهین تا پیش از هفته پایانی بدون شک این موضوع کار سایر تیم های مدعی صعود را راحت می کند از این رو زمان بازی شاهین باید تغییر کند.
مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهرگفت: در پی درخواست باشگاه شاهین نامه ای به معاونت توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان ارسال شده تا زمینه برگزاری این بازی در هفته پایانی فراهم شود.
شاهین بوشهر هم اکنون با 44 امتیاز در جایگاه دوم جدول لیگ دسته یک فوتبال کشور قرار دارد.
این تیم در پنجشنبه هفته جاری با قشقایی شیراز دیدار می کند.

نام:
ایمیل:
* نظر: