کد خبر: ۵۳۴۷۷
تاریخ انتشار: ۲۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۸
لحظه نیوز :وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: برای تعطیلات ایام نوروز تمهیدات مفصلی تدارک دیده شده و سه هزار اکیپ درمانی و گشت‌های بهداشت محیط تا ۲۰ فروردین فعال هستند.

وزیر بهداشت در بوشهر: 3000 اکیپ در ایام تعطیلات نوروزی فعال هستند

به گزارش لحظه نیوز به نقل از تسنیم ، سعید نمکی صبح امروز در جمع خبرنگاران در بوشهر با بیان اینکه پنجمین کنگره شهدای وزارت بهداشت در بوشهر برگزار شده است، اظهار داشت: با وجود مشکلات کاری پایان سال جایگاه شهدا آنقدر عظمت دارد که به بوشهر برای حضور در این کنگره سفر کردم.

وی با بیان اینکه هیچ نگرانی در مورد دارو و تجهیزات پزشکی نداریم، افزود: ایران اسلامی آنقدر مقتدر و دارای عظمت است که تمام مشکلات را پشت سر می‌گذاریم و هیچ دغدغه‌ای وجود ندارد.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به تمهیدات ایام نوروز پرداخت و بیان کرد: برای ایام تعطیلات نوروز از 20 اسفند تا 20 فروردین تمهیدات لازم تدارک دیده شده و سه هزار اکیپ در بخش‌های مختلف درمانی و گشت‌های بهداشت محیط برای نظارت بر تهیه و توزیع موادغذایی راه‌اندازی شده است.

نمکی با بیان اینکه اورژانس جاده‌ای و هوایی تجهیز شده‌اند، گفت: رانندگان و گردشگران در هنگام سفر نوروزی با رعایت قوانین و مقررات ایمنی‌های لازم برای جلوگیری از تصادفات و مشکلات جاده‌ای مورد توجه قرار دهند.

وی با بیان اینکه در زمان تحریم مشکلی در مورد تجهیزات پزشکی و دارو نداریم، افزود: علیرغم فشارهای دشمنان و ایجاد تحریم‌ها مردم هیچ نگرانی برای سال آینده در زمینه تأمین دارو و تجهیزات پزشکی نداشته باشند.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از ادامه طرح نظام سلامت خبر داد و خاطرنشان کرد: طرح تحول نظام سلامت سال آینده با قدرت ادامه می‌یابد و بسته‌های کاهش پرداخت از جیب مردم و حمایت از بیماران صعب‌العلاج و بیماران خاص مورد توجه قرار دارد.

نام:
ایمیل:
* نظر: