کد خبر: ۵۳۴۴۹
تاریخ انتشار: ۱۸ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۷
لحظه نیوز :پیکرهای این شهدای گمنام در فرودگاه بین المللی بوشهر توسط نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه، استاندار و مدیران دستگاه های اجرایی و مردم شهید پرور مورد استقبال قرار گرفت.
به گزارش ایرنا، پیکرهای این شهدای گمنام در فرودگاه بین المللی بوشهر توسط نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه، استاندار و مدیران دستگاه های اجرایی و مردم شهید پرور مورد استقبال قرار گرفت.
مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان ‌بوشهر در این آئین گفت: این سه شهید 26 ،27 و 17 ساله مربوط عملیات کربلای 6، والفجر 8 و محرم هستند.
سردار غلامعلی کفاش افزود: مراسم وداع با شهدا همزمان با شهادت امام هادی (ع) با حضور مردم شهید پرور استان بوشهر در حسینه بهشت صادق این شهر برگزار و صبح فردا از بسیج مرکزی تشییع می شوند.
وی یادآور شد: یکی از این شهدا در پایگاه دریایی بوشهر و 2 شهید دیگر در سپاه امام صادق (ع) به خاک سپرده می شوند.
مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان بوشهر گفت: هفته گذشته نیز سه شهید گمنام مربوط به عملیات های محرم، کربلای 6 و والفجر هشت به ترتیب 15، 27 و 21 ساله وارد این استان شدند که در دانشگاه آزاد اسلامی و منطقه پدافند هوایی جزیره خارگ به خاک سپرده شدند.
استاندار بوشهر گفت: تداوم راه شهدا در گرو حرکت در مسیر آنان و عمل به ارزشها و وصایای آنان است.
عبدالکریم گراوند افزود: شهدا با فداکاری و جانفشانی کاری کردند که نظام اسلامی حفظ شود و ما اگر می‌خواهیم راه شهدا تداوم یابد باید از خود گذشتگی داشته باشیم.
وی بیان کرد: برخلاف میل دشمن امروز همه باید در کنار هم از شعار استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی پاسداری کنیم.
استاندار بوشهرتاکید کرد: حفظ راه شهدا در گرو وحدت، همدلی و اتحاد در سایه رهبر معظم انقلاب است.
نام:
ایمیل:
* نظر: