کد خبر: ۵۳۴۰۵
تاریخ انتشار: ۱۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۰
لحظه نیوز :عدم رعایت مسائل ایمنی در ساختمان پلاتوی اداره فرهنگ و ارشاد تنگستان جان دختر بچه ۱۳ ساله اهرمی را به خطر انداخت.
عدم رعایت ایمنی در ساختمان پلاتوی اهرم حادثه ساز شد

به گزارش لحظه نیوز به نقل از سپاس، عدم رعایت مسائل ایمنی در ساختمان پلاتوی اداره فرهنگ و ارشاد تنگستان جان دختر بچه ۱۳ ساله اهرمی را به خطر انداخت.

در حالی که عملیات آغاز به کار و احداث ساختمان پلاتوی نمایش اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی تنگستان در شهر اهرم زود تر از برخی نقاط استان شروع شده است به دلیل سهل انگاری مسئولین بسیاری از نکات تخصصی و به طور ویژه ایمنی این ساختمان همچنان بی سر انجام مانده است تا جایی که دختر بچه ۱۳ ساله اهرمی به دلیل عدم رعایت مسائل ایمنی از ارتفاع لحاظ شده در قسمت تماشاچیان این سالن سقوط و به شدت مصدوم شد.

ساختمان پلاتوی نمایش اهرم اگر چه زود تر از برخی ساختمانهای پلاتوی در نقاط مختلف استان آغاز بکار آن شروع شده بود

ولی متاسفانه در حالی که شهرستانهای دیگر استان از این حیث وضعیتی بهتری دارند و در برخی از آنها این ساختمان به هر لحاظ تکمیل شده است ولی در شهر اهرم متاسفانه از امکانات تخصصی بی بهره است و اندک امکاناتی که در آن دیده می شود نیز به همت خود هنرمندان عرضه نمایش اهرم تهیه شده است که جای بسی سوال و تاسف دارد.

امید است مسئولین دست اندر کار با این تلنگر و وقوع این حادثه که ختم به خیر شده است تلاش کنند نواقص و نیازمندی های ساختمان پلاتوی نمایش اهرم نیز مرتفع شود.

نام:
ایمیل:
* نظر: