کد خبر: ۵۳۳۰۳
تاریخ انتشار: ۲۹ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۱
لحظه نیوز :وحید صالحی روز یکشنبه درگفت وگو با خبرگزاری جمهوری اسلامی افزود: باتوجه به اینکه ساحل این بندر از مناطق گردشگرپذیر کشور به شمار می آید و همه ساله بویژه در تعطیلات نوروز پذیرای جمعیت زیادی از هموطنان می شود بدلیل مشخص نبودن محدوده فعالیت جت اسکی و شناگاه ها حوادث متعددی رخ می داد که با همکاری و برنامه ریزی فرمانداری، ساماندهی این این نقطه در دستور کار قرار گرفت.
به گزارش لحظه نیوز به نقل از وحید صالحی روز یکشنبه درگفت وگو با خبرگزاری جمهوری اسلامی افزود: باتوجه به اینکه ساحل این بندر از مناطق گردشگرپذیر کشور به شمار می آید و همه ساله بویژه در تعطیلات نوروز پذیرای جمعیت زیادی از هموطنان می شود بدلیل مشخص نبودن محدوده فعالیت جت اسکی و شناگاه ها حوادث متعددی رخ می داد که با همکاری و برنامه ریزی فرمانداری، ساماندهی این این نقطه در دستور کار قرار گرفت.
وی اظهارداشت: 75 درصد از سواحل این بندر برای شناگاه ها درنظرگرفته شده و قایق ها و جت اسکی ها حق تردد در این محدوده ندارند.
صالحی افزود: با برنامه ریزی صورت گرفته با شهرداری، تابلو و پرچم های مخصوص در ساحل این بندر بزودی نصب می شود.
سرپرست اداره بندر ودریانوردی گناوه گفت: هرگونه فعالیت قایق و جت اسکلی ها منوط به داشتن مجوز و گواهینامه از مراجع قانونی است.
وی بیان کرد: به منظور خدمت رسانی با کیفیت به هموطنان، مردم این شهرستان و برطرف کردن نواقص سال های گذشته در تعطیلات نوروز، کمیته گردشگری دریایی ستاد خدمات سفر با دستور فرماندار تشکیل و تاکنون چندین نشست با زیرمجموعه ها برگزار و مصوبه هایی اتخاذ شده است.
ساحل ماسه ای گناوه دارای چشم اندازی زیبا و از نقاط گردشگرپذیر جنوب کشور است.
نام:
ایمیل:
* نظر: