کد خبر: ۵۳۲۳۷
تاریخ انتشار: ۱۷ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۱
لحظه نیوز : 9 طرح امین برق شرکت برق منطقه ای استان های فارس و بوشهر با 237 میلیارد ریال اعتبار روز چهارشنبه در آیینی با حضور مسئولان استانی در بوشهر افتتاح شد.

به گزارش لحظه نیوز به نقل از ایرنا، مدیرعامل شرکت برق منطقه ای استان های فارس و بوشهر دراین آیین گفت: اجرای سیستم اسکادا در پست‌های برق بهمنی، چغادک، بوشهر، عالی‌شهر، رستمی و فانوس از جمله این طرح‌ها است که برای اجرای آن یک میلیارد و 900 میلیون ریال اعتبار هزینه شده است.
عبدالعزیز کریمی افزود: خرید و نصب 10 دستگاه پایانه راه دور انتقال و تجهیزات مخابراتی پست‌های برق با پنج میلیارد و 850 میلیون ریال سرمایه ‌گذاری، تهیه و نصب تجهیزات مخابرانی در پست‌های برق بوشهر با
یک میلیارد ریال اعتبار، پوشش عایقی در پست‌های فوق توزیع و انتقال با 12 میلیارد ریال سرمایه گذاری از دیگر طرح های افتتاح شده است.
وی اظهار داشت: همچنین طرح های افزایش ظرفیت خط 66 کیلو ولت حدفاصل پست بوشهر با 21 میلیارد ریال اعتبار، توسعه و افزایش پست 66 کیلوولت دشتستان 65 ریال، تعویض تابلوهای 20 کیلو ولت پست آبپخش 35 میلیارد ریال، توسعه پست 66 کیلو ولت پودر 20 میلیارد ریال و نصب تابلو و تعویض کلیدهای پست مرکزی بوشهر 42میلیارد ریال به مناسبت دهه فجر در استان بوشهر به بهره برداری رسید.
کریمی گفت: تولید برق از نیروگاه‌های استان بوشهر از 12 مگاوات در سال 1357 با افزایش 328 برابری اکنون به چهار هزار مگاوات رسیده است.
وی بیان کرد: طول شبکه فوق توزیع و انتقال برق استان بوشهر نیز از 229 کیلومتر در سال 1357 اکنون با افزایش 16 برابری به سه هزار و 677 کیلومتر افزایش پیدا کرده است.
کریمی افزود: تعداد مشترکان برق در استان بوشهر نیز از 26 هزار به 450 هزار مشترک رسیده است.
نام:
ایمیل:
* نظر: