کد خبر: ۵۳۲۳۴
تاریخ انتشار: ۱۷ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۲
لحظه نیوز :مجید خورشیدی در جمع خبرنگاران در شهرستان دیر با تبریک ایام الله دهه فجر اظهار داشت: نظام اسلامی در ۴۰ سال گذشته خدمات قابل قبولی به مردم ارائه کرده است و امیدوار هستیم همواره این خدمات تداوم داشته باشد تا شاهد رضایت‌مندی مردم باشیم.

به گزارش لحظه نیوز به نقل از اداره کل روابط عمومی استانداری بوشهر، مجید خورشیدی در جمع خبرنگاران در شهرستان دیر با تبریک ایام الله دهه فجر اظهار داشت: نظام اسلامی در ۴۰ سال گذشته خدمات قابل قبولی به مردم ارائه کرده است و امیدوار هستیم همواره این خدمات تداوم داشته باشد تا شاهد رضایت‌مندی مردم باشیم.

وی افزود: بحث نشاط اجتماعی از مقوله‌های مهمی است که از استان بوشهر آغاز شده و این الگو از استان بوشهر به سراسر کشور ارائه شده است.
معاون سیاسی اجتماعی استاندار بوشهر خاطرنشان کرد: دولت تدبیر و امید در شش سال اخیر در کنار خدمات مختلف اقتصادی، عمرانی و سرمایه گذاری، خدمات قابل قبولی در زمینه نشاط اجتماعی در سراسر استان ارائه کرده است.

خورشیدی از اجرای ۸۰۰ طرح و برنامه نشاط اجتماعی در استان بوشهر خبر داد و گفت: در یک سال گذشته با برنامه‌ریزی‌های انجام شده بیش از ۸۰۰ طرح و برنامه نشاط اجتماعی در شهرستان‌های دهگانه استان به ویژه در مناطق روستایی اجرایی و عملیاتی شده است.

وی یادآورشد: امیدوار هستم با اجرای برنامه‌های نشاط اجتماعی و سایر برنامه‌های حوزه اجتماعی، شاهد افزایش تحرک شهروندان کاهش آسیب‌های اجتماعی و کاهش افسردگی باشیم و بتوانیم نشاط را به جامعه تزریق کنیم.

معاون سیاسی استاندار بوشهر تصریح کرد: مسئولان استان در زمینه افزایش نشاط اجتماعی، عملکرد قابل قبولی داشته‌اند و در دهه فجر امسال نیز در ۲۰ روستای استان کاروان نشاط و امید راه اندازی شده است.

وی گفت‌: به استثنای ایام سوگواری دخت گرامی اسلام حضرت فاطمه زهرا(س) در مابقی ایام دهه مبارک فجر برنامه نشاط اجتماعی در مناطق روستایی ادامه دارد و امیدوار هستم که ثمره برنامه‌ها این باشد که مردم را شادتر و با نشاط‌تر ببینیم.

انتهای پیام/

l55605_.jpg

p37196_.jpg

x22826_.jpg

m17352_.jpg

b223918_.jpg

k93638_.jpg

u07511_.jpg

c72204_.jpg

b19510_.jpg

j039337_.jpg

b119459_.jpg

e936281_.jpg


r536690_.jpg

 
f18855_.jpg
نام:
ایمیل:
* نظر: