کد خبر: ۵۳۲۲۱
تاریخ انتشار: ۱۶ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۲
لحظه نیوز : معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر گفت: ملت ایران با وجود همه مشکلات و سنگ اندازی هایی که دشمن برای این نظام و مملکت ایجاد کرده، صبورانه پای مطالبات خود ایستاده اند.

به گزارش لحظه نیوز به نقل از ایرنا، مجید خورشیدی دوشنبه‌شب در جشن تجلیل از مدال‌آوران شهرستان کنگان افزود: مردم برای اهداف خود تاکنون امتحان‌های سختی از جمله تقدیم عزیزان، تحمل هشت سال دفاع مقدس، 40 سال فشار تحریم ‌های ناجوانمردانه، نامرادی و ناملایمتی را پشت سر گذاشتند ولی با سربلندی پای انقلاب خود ایستادند و ثمره این استقامت سربلندی در جهان و بلندآوازگی نام ایران است.
وی بیان کرد: 40 سال از زمانی که مردم تصمیم گرفتند سرنوشتشان را خودشان تعیین کنند و به خواسته‌های بحق خود برسند گذشت و همچنان پای اهداف و آرمان های انقلاب هستند.
خورشیدی اضافه کرد: هر چه مردم بیشتر ایستادگی می‌ کنند خادمان مردم وظیفه سنگین‌ تری دارند و همه مسئولان باید خدمات صادقانه و بی ‌منت در شان مردم داشته باشند.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری بوشهر گفت: در دهه فجر مسئولان سعی می ‌کنند به قدر وسع خود و نه به میزان شایستگی مردم، پروژه‌ها و طرح‌هایی را تقدیم مردم کنند تا بدین ‌وسیله قدری مراتب خدمتگزاری را تقدیم مردم کنند.
وی بیان کرد: هر بار که به کنگان می‌ آیم مهمان‌نوازی مردم کنگان من را ترغیب می‌ کند که باز هم به این شهرستان بیایم و هر مهمانی برای حضور در استان بوشهر قطعا کنگان را انتخاب می‌ کند.
نام:
ایمیل:
* نظر: