کد خبر: ۵۳۱۷۱
تاریخ انتشار: ۱۰ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۱
لحظه نیوز :سه واژگونی، یک کشته و چهار مصدوم در محورگناوه به دیلم/ پلیس‌راه: مقصر راهداری است جاده گناوه به دیلم از نقاط حادثه خیز استان بوشهر بوده که در سال‌های اخیر جان بسیاری از هم میهنانمان را گرفته است؛ با وجود افتتاح این بزرگراه در 27 دیماه سال جاری، اما همچنان این محور حادثه می آفریند.

به گزارش لحظه نیوز به نقل از فارس ،عبدالعلی صیادی صبح امروز  در شهرستان گناوه، اظهار داشت: در طی تماس تلفنی مرکز اورژانس ۱۱۵ با پایگاه امداد و نجات بین شهری بینک مبنی بر انحراف از مسیر یک دستگاه خودرو پژو پارس و برخورد با عمود برق در کیلومتر ۲۳ گناوه به طرف دیلم، روبه‌روی پاسگاه مرزی دریایی بینک، یک تیم امداد با یک دستگاه آمبولانس به محل حادثه اعزام شدند. 


مسؤول جمعیت هلال احمر گناوه افزود: یکی از مصدومان به صورت سرپایی در محل درمان شد و یکی دیگر از مصدومان دچار شکستگی مهره ستون فقرات با آتل گیری و کلار تثبیت و به بیمارستان امیرالمومنین گناوه اعزام شد.

 

وی با اشاره با حادثه ی دوم در این مسیر گفت: به فاصله دو ساعت از حادثه اول، یک دستگاه خودرو سمند نیز در همان محل اول، دچار واژگونی شد که یک مصدوم به صورت سرپایی مداوا شد.

 

صیادی با اشاره به مرگ یکی از شهروندان، ابراز داشت: پس از حدود یک ساعت و 45 دقیقه از حادثه دوم، یک خودرو سواری پارس نیز با عبور از آن محل دچار واژگونی شد که پس از واژگونی در حالت نامتعادل پس از انحراف، با برخورد به افراد ایستاده در کنار جاده برخورد که سبب فوت یک نفر و مصدومیت فرد دیگر شد.

مسؤول جمعیت هلال احمر گناوه گفت: به شهروندان توصیه می شود باتوجه به بارندگی و لغزندگی محور، نکات ایمنی را رعایت کنند.

سرهنگ یوسف یزدان پناه فرمانده پلیس راه گناوه گفت: علت نیمی از این حوادث به دلیل تخطی از سرعت مطمئنه و نیمی نقص در راه و راهداری بوده است.

جاده گناوه به دیلم از نقاط حادثه خیز استان بوشهر است که در چندسال گذشته جان بسیاری از هم میهنانمان را گرفته است؛ با وجود افتتاح این بزرگراه در 27 دیماه سال جاری، اما همچنان این محور حادثه می آفریند.

نام:
ایمیل:
* نظر: