کد خبر: ۵۳۰۶۶
تاریخ انتشار: ۰۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۶
لحظه نیوز :آزمایشگاه سم شناسی در بزرگترین مجتمع آزمایشگاهی جنوب کشور با حضور معاون علمی و فناوری رئیس جمهور در منطقه ویژه اقتصادی شماره ۲ بوشهر افتتاح شد.

آزمایشگاه سم شناسی در بزرگترین مجتمع آزمایشگاهی جنوب کشور به بهره‌برداری رسید.به گزارش لحظه نیوز به نقل از خبرنگاران جوان ، این آزمایشگاه ۴۰۰ مترمربع زیربنا دارد و در یک شرکت دانش بنیان فعالیت می‌کند.

در این آزمایشگاه ۱۵۷ نمونه سم محصولات غذایی و کشاورزی بررسی می‌شود.

معاون علمی و فناوری رئیس جمهور که صبح امروز برای سفری یک روزه وارد بوشهر شده است، پیش از افتتاح این آزمایشگاه از یکی از شرکت‌های دانش بنیان بوشهر که در زمینه تولید نرم افزار فعالیت می‌کند، بازدید کرد.

بازدید از مرکز بین المللی توسعه نرم افزار خلیج فارس، بازدید از ایستگاه فناوری‌های آبزیان دریایی، بازدید از شرکت‌های مستقر در ساختمان پارک علم و فناوری بوشهر با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری ایجاد شده‌اند، بازدید از اورژانس هسته‌ای بوشهر که در دست ساخت است، بازدید از مرکز رشد واحدهای فناور دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، دیدار با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر و شرکت در جلسه شورای اداری استان از جمله برنامه‌های معاون علمی و فناوری رئیس جمهور در سفرش به بوشهر است.

نام:
ایمیل:
* نظر: