کد خبر: ۵۳۰۳۸
تاریخ انتشار: ۲۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۹
لحظه نیوز : عضو شورای اسلامی شهر اهرم استان بوشهر گفت: عبور راه آهن از این شهر نقطه عطفی برای دسترسی آسان به مرکز کشور است و مسئولان این شهرستان با پیمانکار پروژه همکاری کنند.

به گزارش لحظه نیوز به نقل از ایرنا، محسن قاسمی زاده روز شنبه در جمع خبرنگاران افزود: آغاز عملیات اجرایی قطعه 10 راه آهن شیراز - بوشهر آرزوی دیرینه مردم بوشهر بویژه خطه تنگستان را محقق می کند.
وی بیان کرد: عبور راه آهن از مسیر تنگستان به اقتصاد این شهرستان کمک می کند و موجب توسعه زیربنایی و تحول اقتصادی و اشتغال در این منطقه کم برخوردار خواهد شد.
قاسمی زاده اضافه کرد: با توجه به اینکه 25 کیلومتر از مسیر راه آهن بوشهر - شیراز در محدوده شهر اهرم قرار دارد از این پس مسئولان تنگستان باید نهایت تلاش و همکاری لازم با عوامل مجموعه راه آهن بویژه پیمانکار برای تکمیل این 25 کیلومتر پروژه را داشته باشند.
وی ادامه داد: یکی از ایستگاه های راه آهن بوشهر - شیراز در شهر اهرم احداث می شود و شورای شهر اهرم نهایت تقدیر و تشکر خود را از تلاش دولت تدبیر و امید و مجلس شورای اسلامی بابت تامین اعتبار این پروژه در قطعه 10 را اعلام می کند.
عملیات اجرایی قطعه 10 راه آهن شیراز - بوشهر با اعتبار 2هزارو 343 میلیارد ریال روز پنجشنبه در آئینی با حضور وزیر راه و شهرسازی در بوشهر آغاز شد.
نام:
ایمیل:
* نظر: