کد خبر: ۵۳۰۱۴
تاریخ انتشار: ۲۵ دی ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۳
لحظه نیوز :فرمانده انتظامي استان بوشهر گفت: يك باند 4 نفره سارقان طلاجات منزل در شهر "بوشهر" شناسايي و دستگير شدند كه تا كنون به 40 ميليارد ريال سرقت طلاجات اعتراف كرده اند.

به گزارش  لحظه نیوز به نقل از خبرگزاری فارس ، سردار خلیل واعظی امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: یک باند چهار نفره سارقان طلاجات منزل در شهر بوشهر شناسایی و دستگیر شدند که تا کنون به 40 میلیارد ریال سرقت طلاجات اعتراف کرده اند.
فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت طلاجات منزل در شهر بوشهر کارآگاهان اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی استان طرح شناسایی و دستگیری سارقان را در دستور کار قرار دادند.
وی افزود: با انجام اقدامات پلیسی، تحقیقات میدانی و اشراف اطلاعاتی هویت یکی از سارقان در یکی از مراکز استان های همجوار شناسایی شد.
به گفته سردار واعظی این باند غیر بومی سارق در ایام خاصی از هفته با خودروهای مختلف وارد شهر بوشهر می شدند و با شگردهای خاصی اقدام به سرقت طلاجات منزل می کردند که با اعزام کارآگاهان پلیس به شهر مورد نظر، عضو شناسایی شده به نام "ع.ه" دستگیر و به پلیس آگاهی استان بوشهر منتقل شد.
وی اظهار داشت: در ادامه عملیات هوشمندانه کارآگاهان پلیس سه نفر دیگر از اعضاء باند از جمله سردسته آنها به نام" ع. الف" که به منظور عدم شناسایی و دستگیری پاتوق های متعددی را برای زمان های کوتاه در جاهای مختلف انتخاب می کرد، در دو استان همسایه شناسایی، دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل شدند.
سردار واعظی اظهار داشت: افراد دستگیر شده تاکنون به 24 فقره سرقت طلاجات منزل به ارزش بیش از 40 میلیارد ریال اعتراف کرده اند.
وی بیان کرد: این سارقان در یک فقره سرقت یک حلقه انگشتر و یک ساعت مچی با ارزش شش میلیارد ریال را به سرقت برده بودند که اموال مسروقه کشف و به مالباخته تحویل شد.

 

نام:
ایمیل:
* نظر: