کد خبر: ۵۲۸۹۰
تاریخ انتشار: ۱۲ دی ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۴
لحظه نیوز :معاون توسعه روستایی کشور: ۶۰۰۰ میلیارد تومان برای اشتغال روستائیان پرداخت شدمعاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور گفت: در راستای توسعه اشتغال‌زایی روستایی در ۱۰ ماه امسال شش‌هزار میلیارد تومان به متقاضیان پرداخت شده است.

به گزارش لحظه نیوز به نقل از تسنیم ،محمد امید صبح امروز در جمع خبرنگاران در بوشهر با بیان اینکه این استان در یکسال گذشته فرصت‌های اشتغال‌زایی مطلوبی برای روستائیان فراهم کرده است اظهار داشت: هدف اصلی دولت در عرصه روستا توسعه زیرساخت‌های عمرانی و اشتغال‌زایی که استان بوشهر در این عرصه قدم موثری برداشته است.
وی، با اشاره به ظرفیت اشتغال‌زایی روستایی استان بوشهر بیان کرد: ارزیابی‌های اولیه نشان می‌دهد استان بوشهر از فرصت و امکانات فراهم شده برای اشتغال‌زایی روستایی خوب استفاده کرده است.
معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور از پرداخت یک سوم تسهیلات اشتغال‌زایی روستایی خبرداد و تصریح کرد: در ارزیابی انجام شده استان بوشهر در جذب یک سوم  اعتبارات و تسهیلات اشتغال‌‌زایی موفق عمل کرده و جزء استان‌های برتر در عرصه اشتغال‌زایی روستایی است.
امید، با تاکید بر بررسی مشکلات روستائیان و مناطق روستایی خاطر نشان کرد: در سفر به استان بوشهر ضمن بررسی مشکلات روستاها و مناطق کمتر توسعه یافته  کمک‌های مورد نیاز ارائه می شود.

وی، با اشاره به تسهیلات اشتغال‌زایی روستایی در سطح کشور بیان کرد: در 10 ماه امسال شش‌هزار میلیارد تومان تسهیلات اشتغال‌زایی کم بهره  در روستاهای کشور توزیع شده که برخی از استان‌ها از جمله بوشهر در جذب این تسهیلات موفق‌تر عمل کرده‌اند.
معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور از پرداخت مرحله سوم و چهارم تسهیلات اشتغال‌زایی روستایی خبرداد و افزود: شش‌هزار میلیارد تومان تسهیلات اشتغال‌زایی روستایی مربوط به مراحل اول و دوم بود و مرحله سوم  و چهارم این تسهیلات از هفته آینده آغاز می‌شود.
امید گفت: متقاضیان از هفته آینده می‌توانند برای دریافت تسهیلات اشتغال‌زایی به بانک‌های عامل مراجعه کنند.
نام:
ایمیل:
* نظر: