کد خبر: ۵۲۶۸۳
تاریخ انتشار: ۱۱ آذر ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۵
لحظه نیوز :سرپرست تیم هندبال استان بوشهر اظهار داشت: تیم هندبال سالنی خردسالان و ساحلی آقایان و همچنین تیم هندبال سالنی بانوان در مسابقات کشوری خوش درخشیدند و مقام های برتر را کسب کردند.

به گزارش لحظه نیوز به نقل از خبرگزاری فارس ،نیما صبور امروز  اظهار داشت: مسابقات هندبال استعداد های برتر کشور به مدت 8 روز به میزبانی شاهین شهر اصفهان با حضور 31 تیم از استان های مختلف کشور برگزار شد.

سرپرست تیم هندبال خردسالان استان بوشهر افزود: این مسابقات با هدف کشف استعدادها و حمایت از استعدادهای برتر با حمایت وزارت ورزش و جوانان در رده پایه برگزار شد.

وی بیان کرد: در این دوره 7 نفر از تیم منتخب استان بوشهر به عنوان استعدادهای برتر انتخاب و به اردو تیم ملی هندبال پایه کشور دعوت شدند که محمود باقری سرمربی و سجاد مشتاقی مربی این تیم بوده است.

صبور  از حمایت های نیکویی رییس هییت هندبال استان بوشهر، مربیان شهرستان های استان در جهت پرورش استعدادها تقدیر کرد و افزود: تیم سالنی خردسالان مقام چهارم، منتخب ساحلی آقایان نائب قهرمان و تیم سالنی هندبال بانوان استان بوشهر نیز مقام پنجم را در این رقابت ها کسب کردند و در مجموع بوشهر مقام سوم کشور را کسب کرد.

نام:
ایمیل:
* نظر: