کد خبر: ۵۲۶۷۰
تاریخ انتشار: ۱۰ آذر ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۵
لحظه نیوز :بازیکن اسبق تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: برای حل مشکل برانکو و کی‌روش باید بزرگترهای فوتبال ریش سفیدی کنند تا این مشکل به فوتبال ملی ایران ضربه نزند.

به گزارش لحظه نیوز به نقل از ایرنا «سید محمد علوی» روز شنبه ، با اشاره به بروز مشکل میان دو مربی خارجی پرطرفدار در ایران و تاثیر این موضوع روی فوتبال ملی اظهار داشت: به هر حال مشکل میان این دو مربی وقتی از حد بگذرد تبدیل به خصومت شخصی می‌شود. برانکو توانسته پرسپولیس را نایب قهرمان آسیا کند و از طرفی، کی روش هم عملکرد بدی در تیم ملی فوتبال ایران نداشته است. بنابر این نمی توان از عملکرد این دو مربی انتقاد کرد.
وی افزود: بزرگترهای فوتبال ما و مسئولان ذیربط باید ریش سفیدی کنند تا این مشکل حل شود. همه برای پیشرفت فوتبال ملی تلاش می‌کنند و باید زمینه ای صورت گیرد تا مشکلی ایجاد نشود و دود این مسائل به چشم فوتبال ما نرود.
بازیکن اسبق تیم ملی فوتبال ایران در مورد شانس موفقیت تیم ایران در جام ملت های آسیا اظهار داشت: چون تیم ایران طبق رده بندی فیفا تیم اول آسیا است، باعث شده این عنوان ما را مغرور کند و در این چند سال در جام ملت ها موفق نباشیم. اما امیدوارم امسال این طلسم شکسته شود و بتوانیم روی سکوی نخست این مسابقات بایستیم.
وی اضافه کرد: امسال تیم خیلی خوبی داریم و از مهره های کافی هم برخورداریم. باید هر چه زودتر این حواشی رفع شود تا شاهد موفقیت تیم ملی در جام ملت های آسیا باشیم.
علوی در پایان در مورد اینکه آیا تیم ملی با این سبک بازی می‌تواند در جام ملت ها موفق شود یا خیر، گفت: سیستم دفاع و ضد حمله هم سیستمی است که تیم ملی با آن نتیجه گرفته و نمی‌شود روی آن ایرادی وارد کرد اما منتظریم تا امسال بهترین عملکرد را از تیم ملی در جام ملت های آسیا شاهد باشیم.
هفدهمین دوره جام ملت های آسیا از 15 دی تا 11 بهمن ماه به میزبانی کشور امارات برگزار می شود و تیم ملی فوتبال کشورمان در این مسابقات در گروه D با تیم های عراق، ویتنام و یمن هم گروه است.
نام:
ایمیل:
* نظر: