کد خبر: ۵۲۶۴۶
تاریخ انتشار: ۰۶ آذر ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۴
لحظه نیوز :مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر گفت: پس از برگزاری المپیاد استعدادهای برتر در رشته هندبال ساحلی که با قهرمانی استان اصفهان و نایب قهرمانی استان بوشهر و مقام سومی تیم فارس در بوشهر به پایان رسید، استان بوشهر مهیای دومین میزبانی خود در المپیاد استعدادهای برتر در رشته قایقرانی می شود.


بوشهر مهیای برگزاری رقابت‌های قایقرانی المپیاد استعدادهای برتر کشور


به گزارش لحظه نیوز به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان بوشهر؛ مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر گفت: پس از برگزاری المپیاد استعدادهای برتر در رشته هندبال ساحلی که با قهرمانی استان اصفهان و نایب قهرمانی استان بوشهر و مقام سومی تیم فارس در بوشهر به پایان رسید، استان بوشهر مهیای دومین میزبانی خود در المپیاد استعدادهای برتر در رشته قایقرانی می شود.
احمد بهروزیان فرد افزود: این رقابت ها با حضور 18 تیم از7 تا 10 آذرماه در دو رشته نوجوانان و جوانان برای انتخاب نفرات برتر به اردوی تیم ملی رده های پایه کشور در اسکله قایقرانی دهکده گردشگری بوشهر برگزار می شود.
وی اضافه کرد: با توجه به پتاسیل استان بوشهر در ورزش های آبی انتظار داریم خوش رنگ ترین مدال ها نصیب این استان شود.
بهروزیان فرد خاطر نشان کرد: تیم منتخب استان بوشهر بیش از 3 ماه اردوی آمادگی خود را برای این مسابقات برگزار کرده است.
مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر گفت: با توجه به زیر ساخت های مناسب استان در ورزش های آبی و ساحلی این استان آمادگی میزبانی اردوهای تیم های ملی و رقابت های بین المللی رادر 6 ماهه دوم سال دارد.
نام:
ایمیل:
* نظر: