کد خبر: ۵۲۶۰۶
تاریخ انتشار: ۰۳ آذر ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۵
لحظه نیوز :افزایش تعامل با صاحبان مشاغل و کارفرمایان در دستور کار سازمان تامین اجتماعی است مدیرکل تامین اجتماعی استان بوشهر تاکید کرد: در سازمان تامین اجتماعی، کارگروه تخصصی رفع موانع و مشکلات کارگاه ها و کارفرمایان تشکیل شده است که طی برنامه زمان بندی شده در استان، مساعدت به کارفرمایان در دستور کار است. • به گزارش لحظه نیوز به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، عبداله شیرکوند در دیدار با جمشیدی فرماندار بوشهر بیان کرد: در استان بوشهر ارایه خدمات به بیش از ٣٢٥ هزار نفر بیمه شده اصلی و ٤٨ هزار نفر از مستمری بگیران است که ماهانه بالغ بر ٥٠ میلیارد تومان به این عزیزان پرداخت می شود و در حوزه بوشهر نیز بیمه شده و مستمری بگیر از خدمات سازمان بهره مند هستند.
  وی با تاکید بر اینکه دیون سازمان تامین اجتماعی طبق ماده ٤٩ قانون از دیون ممتازه است، بیان کرد: سازمان تامین اجتماعی، صندوق بین النسلی است و بنابراین باید برای وصول مطالبات سازمانی که متصل به بیمه شدگان و بازنشستگان است، تلاش کرد و با اشاره به برگزاری دیدارهای مردمی و نشست های تخصصی با صاحبان مشاغل و کارفرمایان در استان، این مهم را به انجام خواهیم رساند.
  مدیرکل تامین اجتماعی استان بوشهر، ارتباط موثر با فرمانداران و مجموعه حاکمیتی در سطح شهرستان ها را از اولویت های کاری برشمرد و اذعان داشت: فرمانداری، بخشداری و دهیاری ها بمنظور جلوگیری از انباشت بدهی برای کارفرمایان و کارگاه ها در برگزار کردن نشست های رفع مشکلات، پیش قدم شوند.
  اعلام آمادگی برای رفع مشکلات پیش روی کارفرمایان و کارگران
  عباس جمشیدی، فرماندار بوشهر گفت: بوشهر، شهر فرصت خدمت به مردم است و خدمات رسانی به مردم از برکات مسئولیت داشتن است.
  جمشیدی اظهار داشت: سازمان تامین اجتماعی، سازمانی درآمد، هزینه ای است و کارفرمایان با تعامل و مراجعه به این سازمان می توانند در راستای تسریع در خدمت رسانی و کمک به فعالیت های سازمان تامین اجتماعی گام بردارند.
  وی ضمن اعلام آمادگی برای رفع مشکلات پیش روی کارفرمایان و کارگران در کمیسیون کارگری و رفع موانع تولید فرمانداری، افزود: حق بیمه های کسر شده از حقوق کارگران، از منابع مهم تامین اجتماعی است و معوق ماندن این منابع، خسارت به این سازمان را به دنبال دارد.
  فرماندار بوشهر تاکید کرد: کارفرمایان بعنوان بازوان توانمند سازمان تامین اجتماعی و شریک سازمان تامین اجتماعی، این تعهد را بر عهده دارند.

  نام:
  ایمیل:
  * نظر: