کد خبر: ۵۲۵۴۸
تاریخ انتشار: ۲۲ آبان ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۷
لحظه نیوز :مادر شهید 'نصرالله فخرزاد' بانوی دشتستانی ساختمانی به ارزش هفت میلیارد ریال را در شهر برازجان مرکزاین شهرستان برای انجام امور قرآنی وقف کرد.

به گزارش لحظه نیوز به نقل از ایرنا ،معاون فرهنگی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان بوشهر دوشنبه شب در حاشیه آیین افتتاح مجموعه قرآنی وقفی شهید فخرزاد درگفت وگو با ایرنا گفت: این بانوی واقف خیراندیش با هدف توسعه و ترویج فعالیت های قرآنی خود اقدام به ساخت این موقوفه قرآنی کرده است.
سید مهدی حسینی افزود: یکی از فعالیت های ویژه سازمان اوقاف و امور خیریه توسعه و ترویج فعالیت های قرآنی بویژه در حوزه حفظ قرآن کریم در اجرای فرمان مقام معظم رهبری است.
وی ادامه داد: تربیت مربیان قرآن کریم از دیگر برنامه های اوقاف درحوزه حفظ قرآن است که این مهم در استان بوشهر و شهرستان دشتستان به نحو شایسته انجام شده است.
حسینی اظهارداشت: در یکماه اخیر در استان بوشهر سه موقوفه قرآنی توسط خیران وقف شده اما نیاز است که مردم ولایتمدار در توسعه موقوفات قرآن تلاش بیشتری کنند.
معاون فرهنگی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان بوشهر گفت: امسال تاکنون 6 هزار حافظ قرآن کریم را در این استان پرورش دهیم.
مجموعه قرآنی شهید نصرالله فخرزاد با 300 متر زیربنا در طبقه ساخته شده است.
نام:
ایمیل:
* نظر: