کد خبر: ۵۲۴۹۱
تاریخ انتشار: ۱۵ آبان ۱۳۹۷ - ۲۱:۴۴
لحظه نیوز :معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار بوشهر گفت: با هدف ایجاد روحیه شادابی و نشاط توسعه فعالیت های ورزشی در ادارات این استان ضروری است.


به گزارش لحظه نیوز به نقل از  ایرنا، سعید زرین فر دوشنبه شب در آیین اختتامیه مسابقات فوتسال ادارات استان بوشهر به مناسبت هفته تربیت بدنی افزود: ورزش موجب سلامتی، نشاط اجتماعی و پویاتر شدن کارکنان می‌شود.
وی بیان کرد: برگزاری مسابقات ورزشی در میان کارکنان ادارات و نهادها در ایجاد دوستی بین آنها بسیار موثر است از این رو باید زمینه تداوم بیش از پیش آن فراهم شود.
زرین فر اظهار داشت: با توجه به اینکه ورزش بانوان در دستگاه های اداری جایگاه خود را بخوبی پیدا نکرده در این حوزه جا برای کار بیشتر وجود دارد.
وی گفت: گسترش ورزش همگانی در جامعه و ترغیب خانواده‌ها به مشارکت در این زمینه بسیار مهم و ضروری است.
مسئول ورزش استانداری بوشهر نیز با اشاره به برگزاری مسابقات فوتسال ادارات بیان کرد: این مسابقات به مناسبت هفته تربیت بدنی با شرکت 6 تیم فوتسال استانداری بوشهر، گمرک، امور مالیاتی، نظام مهندسی، اتاق اصناف و برنامه و بودجه از اول آبان ماه امسال آغاز شد.
کاظم خرمایی نژاد افزود: در پایان این رقابت‌ها تیم اتاق اصناف به عنوان قهرمانی و تیم استانداری بوشهر نیز به عنوان نایب قهرمان ردست یافتند.

نام:
ایمیل:
* نظر: