کد خبر: ۵۲۴۷۴
تاریخ انتشار: ۱۱ آبان ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۶
لحظه نیوز :نماینده، ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر گفت: استکبار از جنگ اقتصادی علیه ایران ضرر خواهد کرد.


استکبار از تحریم ایران ضرر خواهد کردبه گزارش لحظه نیوز به نقل از  خبرگزاری صداوسیما مرکز بوشهر، آیت الله غلامعلی صفایی بوشهری در خطبه‌های نماز جمعه بوشهر افزود: جهان استکبار همواره به دنبال دسیسه‌های مختلف علیه انقلاب اسلامی بوده و اینک نیز به دنبال تحریم اقتصادی است، ضربه‌ای که می‌داند بیش از آنکه به ایران بخورد، خودش متحمل زیان ناشی از آن می‌شود.
وی بیان کرد: عظمت انقلاب اسلامی یعنی نفی جهان استکبار و مردم ایران اسلامی به خوبی می‌دانند که دشمنشان کیست و نمی‌گذارند آمریکا نقشه‌های شومش را اجرا کند.
نماینده، ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر همچنین با گرامیداشت سالگرد حماسه لرده به نقش مبارزاتی شیرزنان منطقه لرده دشتستان در مقابله با تهاجم استعمار انگلیس اشاره کردکه چگونه با شجاعت اسرای خود را آزاد کردند و انگلیسی‌ها را فراری دادند.
آیت الله صفایی بوشهری با انتقاد از اینکه تا کنون کاری در شان این حماسه ماندگار انجام نگرفته، پیشنهاد کرد: روزی به نام مبارزات ضد استعماری این زنان علیه دشمنان نامگذاری شود.
وی در بخش دیگری از خطبه‌های نماز جمعه با گرامیداشت ۱۳ آبان روز ملی مبارزه با استکبار گفت: دانش آموزان و جوانان بسیجی با روحیه انقلابی آماده دفاع از ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب اسلامی هستند.
خطیب نماز جمعه بوشهر همچنین از برپا کنندگان موکب‌ها در ایران و عراق قدردانی کرد و گفت: موکب‌های استان بوشهر زبانزد زائران اربعین بود.
آیت الله صفایی بوشهری خطاب به مسوولان برخورد با گرانی ها، حل مشکل اشتغال و تدوین نقشه جامع تامین آب استان را خواستار شد.

نام:
ایمیل:
* نظر: