کد خبر: ۵۲۴۲۸
تاریخ انتشار: ۰۷ آبان ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۴
لحظه نیوز : سرمربی تیم فوتبال شاهین بوشهر گفت: این تیم برای صعود به لیگ برتر فوتبال کشور از سوی مسئولان استان نیازمند توجه و حمایت بیشتری است.

 

به گزارش لحظه نیوز به نقل از ایرنا، محمود فکری یکشنبه شب پس از برد 2 بر صفر تیمش برابر نود ارومیه در جمع خبرنگاران افزود: این تیم چنانچه از لحاظ پشتیبانی حمایت بیشتری شود می تواند در پایان فصل برگزار کننده جشن صعود از لیگ یک باشد.
وی در ارتباط با بازی تیمش با نود ارومیه نیز بیان کرد: در این بازی با وجود 10 نفره شدن بازیکنان با تمام وجود بازی کردند و موفق به گرفتن سه امتیاز ارزشمند این بازی شدند.
فکری ادامه داد: شاهین در نیمه نخست با بازی روان خود چندین موقعیت گلزنی ایجاد کرد که در نهایت یکی از این موقعیت ها تبدیل به گل شد.
وی افزود: پس از به ثمر رسیدن گل نخست شاهین حریف فشار بیشتری وارد و موفق به گرفتن پنالتی شد که علی نعمتی بخوبی این پنالتی را مهار کرد.
فکری اظهار داشت: در نیمه دوم طبیعی بود که برای جبران نتیجه بازی سختی داشته باشیم که به بازیکنان خود گوشزد کردیم در حمله ها ضد حمله های حریف را به دقت زیر نظر بگیرند.
سرمربی تیم فوتبال شاهین بوشهر یادآور شد: در مجموع با توجه به 10 نفر شدن شاهین و گل نخوردن تیم از بازیکنانم رضایت دارم.
فکری در ارتباط با نحوه قضاوت داور این دیدار نیز گفت: داور در مجموع عملکرد خوبی از خود بر جایی گذاشت و تنها در صحنه اعلام پنالتی به سود نود ارومیه بازیکنان شاهین معتقد به اعلام اشتباه پنالتی از سوی داور بودند.
شاهین با این برد 17 امتیازی شد و رتبه سومی خود را در جدول حفظ کرد.
تیم نود ارومیه نیز با شکست هفت امتیازی باقیماند و به رتبه سیزدهم جدول سقوط کرد.
شاهین در هفته دهم بازی ها به مصاف کارون اروند خرمشهر می رود و تیم نود ارومیه نیز با فجر شهید سپاسی شیراز دیدار می کند.

نام:
ایمیل:
* نظر: