کد خبر: ۵۲۲۹۵
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۹
لحظه نیوز :به گزارش روابط عمومی مدیریت درمان تامین اجتماعی استان بوشهر، دکتر یلدا دارابی مدیر درمان تامین اجتماعی بوشهر در خصوص حادثه آتش سوزی بیمارستان مهر اظهار داشت: اتصالی برق در قسمت داخلی دستگاه در مرکز استریل باعث ایجاد حریق در بیمارستان شد و قبل از سرایت به سایر نقاط مهار شد.

به گزارش لحظه نیوز به نقل از  روابط عمومی مدیریت درمان تامین اجتماعی استان بوشهر، دکتر یلدا دارابی مدیر درمان تامین اجتماعی بوشهر در خصوص حادثه آتش سوزی بیمارستان مهر اظهار داشت: اتصالی برق در قسمت داخلی دستگاه در مرکز استریل باعث ایجاد حریق در بیمارستان شد و قبل از سرایت به سایر نقاط مهار شد.دکتر دارابی افزود: با حضور به موقع پرسنل آتشنشانی برازجان و با همکاری پرسنل واحدتاسیسات بیمارستان نسبت به اطفاء حریق و قطع برق قسمت سانحه دیده اقدام شد و حریق  قبل از سرایت به سایر  نقاط در اسرع وقت مهار گردید و خوشبختانه کسی در این حادثه دچار آسیب نگردید.


مدیر درمان تامین اجتماعی بوشهر ابراز داشت: به محض وقوع آتش سوزی  به منظور رعایت سلامت  وضعیت روحی و جسمی بیماران ،تمامی بیماران تحت نظر پزشکان متخصص بیمارستان با آمبولانس بیمارستان و اورژانس 115به همراه کادر پرستاری بیمارستان جهت ادامه درمان به مرکز درمانی شهید گنجی انتقال داده شدند و در این بیمارستان  نسبت به درمان بیماران اعزامی تحت نظارت پزشکان این مرکز و همکاری کامل کادر درمانی بیمارستان شهید گنجی اقدام گردید .
دکتر دارابی در خصوص وضعیت خدمت رسانی بیمارستان گفت: در حال حاضر وضعیت بیمارستان عادی و نرمال می باشد و ظرف 24ساعت آینده آماده پذیرش و ارائه خدمات به مراجعین خواهد بود.


وی افزود: ارائه خدمات درمانی در قسمت سرپائی بیمارستان طبق روال عادی قبل در حال انجام می باشد و هیچگونه مشکلی در ارائه اینگونه خدمات  وجود ندارد.
مدیر درمان تامین اجتماعی استان با اشاره به همراهی و همکاری موثر مجموعه‌هایی که در این حادثه به کمک بیمارستان مهر شتافتند اظهار داشت:از تلاش و کوشش کارکنان بیمارستان مهر و همچنین  از همکاری پرسنل خدوم سازمان آتشنشانی ،اتفاقات اداره برق ،اورژانس 115،نیروی انتظامی ، مجموعه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان و بیمارستان شهید گنجی که به محض وقوع این سانحه در صحنه حاضر بوده و کمک شایانی به مجموعه بیمارستان نمودند تشکر و قدردانی می گردد.

نام:
ایمیل:
* نظر: