کد خبر: ۵۲۱۶۲
تاریخ انتشار: ۰۴ مهر ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۴
لحظه نیوز :مدیر تولید شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب گفت: تلمبه‌خانه گوره آمادگی ارسال بیش از ۳ میلیون بشکه نفت را در روز دارد.


نفت


به گزارش لحظه نیوز به نقل ازایسنا ، سعید کوتی کوتی دربازدید از تلمبه خانه گوره افزود: دشمن هیچگاه نتوانسته است چه با تحریم و چه با اقدامات تروریستی بر ایستادگی و اقتدار ملت ایران خللی وارد کند.

وی بیان کرد: تلمبه‌خانه گوره آمادگی ارسال بیش از ۳ میلیون بشکه نفت را در روز دارد.

مدیر تولید شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب تصریح کرد: با تلاش و همت کارکنان شرکت بهره برداری نفت وگاز گچساران علی رغم فرسودگی سیستم با چنگ ودندان کار کردند و هیچگاه صادرات نفت از تلمبه‌ خانه گوره از بدو تاسیس تاکنون قطع نشده است.

کوتی با اشاره به اهمیت ویژه تلمبه خانه گوره و پیگیری مسئولان نفت عنوان کرد: در نظر است که با بررسی وضعیت پمپها، زیباسازی محیط ، بررسی مشکلات و تنگناها و همچنین مشکلات خطوط لوله های صادراتی و ساختمانهای اداری و محیط کاری همکاران در تلمبه‌خانه گوره به عنوان مهمترین نقطه نفتی (حیاتی) کشور ساماندهی شود.

مدیرعامل نفت و گاز گچساران در این دیدار گفت: تلمبه‌ خانه گوره متفاوت‌تر از همه تلمبه خانه‌های نفتی کشور است و بعنوان گلوگاه اصلی نفت کشور نگاه ویژه مسئولان را طلب می کند.

هوشنگ صیدالی مدیرعامل نفت و گاز گچساران با اشاره به برخی از اقدامات صورت گرفته در خصوص ایمن سازی خطوط لوله خاطرنشان کرد: با تلاش همکاران عملیاتی اداره تعمیرات خطوط لوله شرکت نفت گچساران پروژه ایمن سازی خطوط لوله و تأسیسات صورت گرفته است.

وی بیان کرد: با توجه به اهمیت خطوط لوله بعنوان شریان حیاتی در چرخه تولید و انتقال نفت و گاز و از آنجا که این شرکت به عنوان یک شرکت با پهنای گستردگی در چهار استان قرار گرفته است.

مدیرعامل نفت و گاز گچساران ادامه داد: نبض صادرات نفت کشورتوجه به منابع انسانی، محیط کار و اهمیت کار فنی است.

تلمبه خانه گوره بعنوان گلوگاه حیاتی و اقتصادی کشور تولیدی نفت ۵ شرکت بهره بردار نفت و گاز کارون، مارون، گچساران، آغاجاری و مسجدسلیمان را  جهت صدور به اقصی نقاط جهان، به شرکت پایانه های نفتی ایران در جزیره خارک ارسال می کند.

نام:
ایمیل:
* نظر: