کد خبر: ۴۹۸۶۸
تاریخ انتشار: ۲۴ آبان ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۶
رئیس شبکه بهداشت و درمان دشتی گفت: با پیگیری‌های صورت گرفته 6 پزشک متخصص جدید به کادر درمانی بیمارستان زینبیه (س) شهر خورموج مرکز این شهرستان افزوده شد.

به گزارش لحظه نیوز به نقل از ایرنا؛ دکتر اصغر بحرانی روزچهارشنبه درگفت وگو با ایرنا افزود: این پزشکان متخصص در رشته‌های داخلی، قلب و عروق، زنان و زایمان، بیهوشی، رادیولوژی و اعصاب و روان فعالیت می کنند.

وی با تقدیر از مساعدت رئیس و معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در جذب این متخصصان بیان کرد: با پیوستن این پزشکان شمار متخصصان کادر درمانی بیمارستان زینبیه (س) خورموج به 19 تن رسیده است.

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی به نیاز مبرم شهرستان به متخصصن چشم و ارتوپدی اشاره کرد و افزود: همه تلاش خود را برای جذب متخصصان چشم و ارتوپدی بکار بسته ایم و با وجود اهتمام رئیس و معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به دلیل شمار کم سهمیه اختصاص‌یافته به این استان در این 2 رشته تخصصی، این تلاش‌ها تا کنون بی‌نتیجه مانده است.

بخرانی ادامه داد: رایزنی‌ها و اقدامات لازم برای جذب این متخصصان که نیاز مبرم مردم شهرستان دشتی و شهرستان های همجوار است، همچنان ادامه دارد.

شهر خورموج مرکز شهرستان دشتی با 86 هزار نفر جمعیت در 80 کیلومتری حنوب بوشهر واقع است.

 

نام:
ایمیل:
* نظر: