کد خبر: ۴۹۸۶۷
تاریخ انتشار: ۲۴ آبان ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۵
مدیرکل صداوسیمای استان بوشهر گفت: فرستنده های تلویزیونی دیلم این استان از آنالوگ به دیجیتال تبدیل و به عنوان یک هدیه رسانه ای به مردم این شهرستان در هفته وحدت امسال تجهیز و افتتاح می شود.

به گزارش لحظه نیوز به نقل از ایرنا؛ سیدحسین ناظر روز چهارشنبه درجلسه شورای اداری این شهرستان افزود: باتوجه به اینکه بیش از 250 شبکه تلویزیونی بیگانه علیه نظام جمهوری اسلامی درحال فعالیت هستند، خانواده ها و بویژه نوجوانان و جوانان را باید برای استفاده از شبکه های داخلی تشویق کنیم.

وی، انعکاس اخبار از دستاوردها و خدمات نظام و دولت را وظیفه همه رسانه ها دانست وگفت: انعکاس نیافتن خبر واطلاع رسانی ازخدمات دولت ونظام خیانت به کشور وانقلاب است.

ناظر گفت: یکی ازاهداف و برنامه های این مرکز حضور برنامه های صدا وسیما در شهرستانهاست و برای این امر استان باید سهم بسزایی ایفا کند.

وی با تاکید بر سواد رسانه ای و بالابردن فهم مشترک از خبر واطلاع رسانی تاکید کرد: درصورت تهیه مکان و تجهیزات دراولین فرصت دفتر خبرصداوسیما درشهرستان دیلم دایر خواهد شد.

مدیر کل صدا و سیمای مرکز بوشهر خواستار تشکیل شورای خبرواطلاع رسانی شد و گفت: این سازمان آمادگی دارد دوره های آموزشی برای مسئولان روابط عمومی ادارات درشهرستان ها برگزار کند.

شهرستان دیلم در منتهی الیه شمالی استان بوشهر قرار دارد.

منبع: ایرنا
نام:
ایمیل:
* نظر: