کد خبر: ۴۹۸۶۵
تاریخ انتشار: ۲۴ آبان ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۳
در جلسه هفته گذشته شورای شهر بوشهر دعوت نامه حجت الاسلام تشکری مدیرکل بنیاد شهید با موضوع برگزاری نشست هم اندیشی درباره جامعه ایثارگری و خانواده شهدا ا اظهارات تندی از سوی کیوان هاشم زاده و روح الله نصرتی دو عضو منتسب به اصولگرای شورا مواجه شد.

به گزارش لحظه نیوز، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان با انتقاد از مخالفت برخی از اعضای شورای شهر بوشهر با نشستی درباره مشکلات جامعه ایثارگری اعلام کرد: اظهارات دوتن از اعضای شورا به نوعی تسویه حساب دوران انتخابات از بنده می باشد.

در همین خصوص، مدیرکل بنیاد شهید انقلاب اسلامی با ارسال توضیحاتی برای «خلیج فارس»، اظهارات این دو عضو شورا را نوعی تسویه حساب دوران انتخابات دانست که به گفته وی، ناشی از رسیدگی به تخلفات رخ داده به عنوان عضو هیات اجرایی انتخابات بود.

در این توضیحات آمده؛ درخواست اخیر بنیاد شهید و امور ایثارگران استان برای نشست با اعضای شورای شهر بوشهر با هدف هم اندیشی پیرامون بهبود شرایط جامعه ایثارگری بوده، اما متاسفانه برخی از اعضای این شورا با رویکردی سیاسی با آن مخالفت کرده و اظهاراتی داشته اند که به دلیل برخی بداخلاقی های صورت گرفته، توضیحاتی خدمت افکار عمومی و خوانندگان آن رسانه ارائه می شود.

حجت الاسلام تشکری افزود: ضمن تشکر از آن دسته از اعضای شورای شهر بوشهر که با این نشست موافقت کرده و خود را در قبال مشکلات و خواسته های خانواده شهدا و جامعه ایثارگری مسئول دانستند، باید گفت اظهارات دو تن از اعضای این شورا در صحن علنی بیش از آنکه رنگ و بوی واقعیت داشته باشد، با رویکرد سیاسی و نوعی رفتار تلافی جویانه بوده است.

وی با بیان اینکه در خبر منتشر شده، آقایان هاشم زاده و نصرتی در شرایطی خود را نماینده شورای شهر بوشهر در امور ایثارگری معرفی کرده اند که گزارشی از پیگیری آنها از زمان آغاز بکار شورا موجود نیست، ادامه داد: بنده به عنوان یکی از معتمدان در هیات اجرایی انتخابات شورای شهر بوشهر که خردادماه برگزار شد، به دلیل اطلاعی که از تخلفات برخی نامزدها داشته، برای جلوگیری از تکرار این دست تخلفات در آینده، بر ابطال آراء برخی اصرار داشتم و در هیات اجرایی هم این موضوع پذیرفته شد، اینک با اظهاراتی غیرواقعی از سوی این دو عضو شورا مواجه شده ام. البته بنده به عنوان معتمد مردمی وارد هیات اجرایی شده و در راستای اصرار بر برگزاری انتخاباتی سالم، آماده هرگونه هزینه یا بداخلاقی بودم.

مدیرکل بنیاد شهید استان بوشهر با بیان اینکه ما نیز به کمبودها در خدمات رسانی به جامعه ایثارگری واقفیم و از همه ظرفیت ها برای خدمات بهتر و رضایتمندی بیشتر این قشر بهره می بریم، افزود: درخواست جلسه با شورای شهر نیز در راستای همین پیگیری ها بود که دو تن از اعضای شورا مشکلات شخصی خود و اتفاقات انتخابات را در این موضوع دخالت دادند.

وی در پایان این توضیحات، از رییس و آن دسته از اعضای شورا که نسبت به برگزاری این جلسه در راستای اطلاع از خواسته های جامعه ایثارگری و پیگیری آن در حد مقدورات این نهاد مدنی خبر دادند تشکر کرد و ابراز امیدواری نمود: نمایندگان مردم نباید برخی اختلافات سیاسی یا تسویه حساب های دوران انتخاباتی را در تصمیم گیری و موضع گیری های خود لحاظ کنند

نام:
ایمیل:
* نظر: