کد خبر: ۴۹۸۵۸
تاریخ انتشار: ۲۳ آبان ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۳
تیم ملی فوتبال ایتالیا از حضور در جام جهانی 2018 بازماند. تیم ملی ایتالیا با تساوی مقابل سوئد حضور در جام جهانی را از دست داد.

به گزارش لحظه نیوز، از مرحله پلی آف مسابقات جام جهانی 2018 و در دیدار برگشت تیم ملی ایتالیا میزبان سوئد بود و نتوانست به نتیجه ای بهتر از تساوی 0-0 برسد و با توجه به شکست 1-0 در دیدار رفت از حضور در جام جهانی 2018 بازماند.

دو تیم بازی را متعادل آغاز کردند و دقایق ابتدایی بدون اینکه موقعیت خاصی روی دروازه ها ایجاد شود، سپری شد. اولین موقعیت جدی بازی در دقیقه 6 ایجاد شد. روی ارسال کاندروا بود که فلورنزی صاحب موقعیت شد اما ضربه او راهی به چهارچوب دروازه سوئد پیدا نکرد.
فشار حملات ایتالیا ادامه پیدا کرد و دو دقیقه بعد، برخورد پارولو و مدافع سوئد در محوطه جریمه این تیم، می توانست یک ضربه پنالتی برای ایتالیا به همراه داشته باشد اما داور دستور به ادامه بازی داد.

چند دقیقه بعد این بار در محوطه جریمه ایتالیا، توپ به دست متیو دارمیان برخورد کرد اما داور باز هم پنالتی اعلام نکرد. حملات تیم میزبان ادامه داشت و چیزی نمانده بود که در دقیقه 23، کاندروا گل اول بازی را به ثمر برساند اما ضربه محکم او از بالای دروازه سوئد به بیرون رفت.
فشار حملات ایتالیا ادامه پیدا کرد اما در نهایت هیچ یک از موقعیت های این تیم تبدیل به گل نشد و نیمه اول بدون گل به پایان رسید.

نیمه دوم را ایتالیایی ها هجومی تر آغاز کردند و چیزی نمانده بود که فلورنزی در دقیقه 53، با یک ضربه والی دیدنی، دروازه سوئد را باز کند اما ضربه او از کنار دروازه به بیرون رفت.
حملات ایتالیا ادامه پیدا کرد و ایموبیله می توانست در دقیقه 63 قفل دروازه حریف را باز کند اما ضربه او هم راهی به چهارچوب پیدا نکرد.

هرچه دقایق بیشتری از بازی سپری می شد، ایتالیایی ها با نفرات بیشتری به سمت دروازه سوئد حمله می کردند و در مقابل سوئدی ها هم با نفرات بیشتری، تنها به دنبال حفظ دروازه بودند و با کمترین نفرات، به فکر ضدحمله بودند.
خطرناک ترین موقعیت ایتالیا در دقایق پایانی در دقیقه 86 بود که ضربه الشعراوی را اولسن، دروازه بان سوئد دفع کرد. در نهایت حملات ایتالیا ثمری نداشت و بازی با تساوی 0-0 به پایان رسید تا سوئد به لطف برتری 1-0 دیدار رفت، راهی جام جهانی شود.

نام:
ایمیل:
* نظر: