کد خبر: ۴۹۸۴۲
تاریخ انتشار: ۲۲ آبان ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۹
شوگان اسپورت یکی از خودروهای محبوب میتسوبیشی است که قرار است نسخه فیس‌لیفت‌شده آن، از بهار سال 2018 به شکلی ویژه در انگلیس ارائه شود.

 به گزارش گروه خودروی عصر ایران به  نقل از "موتور ترند"،مدل 7 صندلی این خودرو در حال حاضر در بازارهای آسیایی به فروش می‌رسد. این خودرو از همان پلت‌فرمی بهره می‌برد که پیک آپ تراک‌های تریتون L200 روی آن سوار شده‌اند. شوگان از یک موتور 2.4 لیتری دیزلی 180 اسب‌بخاری بهره می‌برد که با یک سامانه انتقال قدرت خودکار جدید و 8 سرعته هماهنگ خواهد شد. شما می‌توانید حالت خودرو را در سیستم  Super Select 4WD II  نیز تعریف کنید. این خودرو که با نام پاجرو اسپورت نیز در بازارهای جهان شناخته می‌شود.

 ورود دوباره شوگان یا پاجرو اسپورت به انگلیس

خودروها با توجه به هزینه و تمایل مشتریان در دو سطح و تریم ارائه خواهند شد. در هر دو تریم شاهد پوشش‌های چرمی، ورود بدون کلید، استارت دکمه‌ای، LEDهای روزتاب، سامانه کنترلگر در حرکت‌های شیب‌دار  سیستم کمکی برای کشش، انتخاب حالات حرکت با توجه به زمین جغرافیایی و فناوری یکپارچه‌سازی گوشی هوشمند هستیم.

ورود دوباره شوگان یا پاجرو اسپورت به انگلیس

در سطوح بالاتر شاهد گرمکن صندلی و  ویژگی‌های امنیتی اضافی مانند سامانه مهار کننده برخورد از روبه‌رو، هشدار نقاط کور و سامانه نظارتی همه جانبه هستیم.

ورود دوباره شوگان یا پاجرو اسپورت به انگلیس

این خودرو قابلیت‌های آفرودی بیشتری را در مقایسه با رقبای هم‌قیمت خود در بازار انگلیس دارد. در میان  SUV های رقیب این میتسوبیشی می‌توان به فورد اورست و نیسان ناوارا اشاره که هنوز وارد انگلیس نشده‌اند.

ورود دوباره شوگان یا پاجرو اسپورت به انگلیس

برچسب ها: خودرو ، بازا ، پاجرو
نام:
ایمیل:
* نظر: