کد خبر: ۴۹۷۷۶
تاریخ انتشار: ۱۵ آبان ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۳
لحظه نیوز :بر اساس آنچه از شرایط بر می آید تمدید حضور فرمانداران در استان محتمل است و فقط امکان چند جا به جایی کوچک در این بین وجود دارد. تنها گزینه ای که امکان دارد از سمت خود خداحافظی کتد یکی از فرمانداران با سابقه است که با توجه به تاکید بر جوانگرایی از این منصب خداحافظی خواهد کرد.

-گفته می شود شهردار بوشهر به زودی رفتنی خواهد شد تا در آخر، قانون منع به کار گیری بازنشستگام دامان او را بگیرد. البته وی به احتمال زیاد فعالیت رسمی خود را برای انتخابات سال 98 آغاز خواهد کرد.

-فراکسیون توسعه در شورای شهر نیامده به اختلاف خورد و ظاهرا یکی از اعضا حاضر به امضای بند ریاست شورا در جلسه خصوصی آنها نشده است.

-لایحه منطقه آزاد بوشهر احتمالا به این زودی ها در مجلس مطرح نمی شود و ظاهرا جانمایی آن محل ایرادات و اشکالات بسیاری از نمایندگان استان بوده است و احتمالا اصلاح و طرح دوباره آن در مجلس چند ماهی زمان خواهد برد.

-شنیده شده یکی از اعضای شورای شهر بوشهر که حضورش تا لحظات آخر در پرده ای از ابهام بود و خودش را طرفدار دولت و اصلاحات می نامید علاوه بر فعالیت برای کنار زدن ریاست اصلاح طلب شورا، اعلام کرده به گزینه ای اصولگرا در فرآیند احتمالی انتخاب شهردار جدید رای خواهد داد. جالب اینجاست رای وی برای ریاست شورا در سال آینده نیز با توجه به امضای وی در صورتجلسه فراکسیون توسعه به نفع عضو اصولگرای شورای شهر است.

-بر اساس شنیده ها تمامی کسانی که از ادارات دیگر به استانداری بوشهر مامور شده بودند به زودی به محل کار قبلی خود باز خواهند گشت. گفتنی است گراوند گفته نیازی به نیروهای مامور شده ندارد و از نیروهای وزارت کشوری و یا جوانان جدید الورود در کادر خود استفاده خواهد کرد.

- به زودی یکی از مدیران نفتی استان به وزارتخانه خواهد رفت و احتمالا یکی از معاونان زنگنه در وزارت نفت خواهد شد تا پس از دکتر رییسی و ندیمی بوشهری، شاهد حضور سومین هم استانی در پست معاونت وزیر باشیم.

- در بازی اخیر پارس جم گزارشگر بازی انتقاداتی را از پالایشگاه فجر جم مطرح گرد که با واکنش تند و عجیب برخی رسانه ها مواجه شد و با اینکه انتظار می رفت از همکار خود حمایت کنند با برخی تهدیدات مانند«جواب کار خود را خواهد دید» از او استقبال کردند.

--شنیده شده در نمایشگاه مطبوعات، بسیاری از مسئولان حاضر به حضور در یکی از غرفه های استانی به دلیل مواضع تند و غیر منصفانه آن رسانه نشدند.

نام:
ایمیل:
* نظر: