کد خبر: ۴۹۷۰۷
تاریخ انتشار: ۰۴ آبان ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۶
لحظه نیوز : با وجود فضاسازی برخی رسانه مبنی بر انتخاب نادری به عنوان معاونت سیاسی استانداری به نظر می رسد این معاونت به فردی غیر بومی خواهد رسید و دو کارمند سابق وزارت کشور کاندیدای این پست هستند.

-ظاهرا دو مدیرکل استان نیز در آستانه تغییر هستند و با توجه به تغییرات وزرا به نظر می رسد مدیرکل ارشاد واحتمالا تامین اجتماعی از این منصب کنار خواهند رفت. همچنین احتمالا مدیرکل فعلی تامین اجتماعی به تهران رفته و به عنوان یکی از مدیران رده بالای تامین اجتماعی به فعالیت خود ادامه دهد.

-جمعی از مردم اهرم با صدور بیانیه ای همشهریان خود را دعوت به تجمع علیه یک مدیر کل به علت عدم توجه به درخواست هایشان کردند.

-احتمال کاینداتوری مجدد امان الله شجاعی برای انتخابات مجلس سال 96 قوت گرفت و وی رایزنی هایی را در این باره آغاز کرده است.

-اصولگرایان استان با تشکیل کارگروه هایی اقدامات جدی خود را برای انتخابات مجلس شروع کردند و احتمالا این بار هم جمهیری نماینده سابق مردم بوشهر در مجلس کاندیدای این جریان خواهد بود.

-تارتار سرمربی پارس جم از مدیران تیم درخواست خرید دو بازیکن سرشناس را کرده تا تیم در نیم فصل دوم با تقویت بیشتر امید به کسب حتمی سهمیه آسیایی داشته باشد.

- به زودی سه نفر از دبیران احزاب اصلاح طلب با توجه به عدم کم کاریشان جای خود را به نفرات جوان تر خواهخند داد.

-به نظر می رسد گراوند قصد دارد تا با انتخاب کارگروهی از مشاوران مورد اعتماد خود نسبت به انتخاب بهترین گزینه ها برای معاونت های استانداری اقدام کند.

- ظاهرا میگلی نژاد شهردار بوشهر قصد دارد تا به زودی یکی از مدیران اصلی و یک معاون خود را تغییر داده تا دامنه تغییرات در شهرداری بوشهر گسترده تر شود.

-این طور که خبرنگار لحظه نیوز کسب اطلاع کرده به زودی بوشهر صاحب جوانترین معاون استاندار در بین کل استان های شکور خواهد شد تا یکی از معاونت های مهم استانداری به یکی از فعالین ستادهای روحانی در سال های 92 و 96 برسد.

 

نام:
ایمیل:
* نظر: