کد خبر: ۴۹۶۵۹
تاریخ انتشار: ۰۱ آبان ۱۳۹۶ - ۲۱:۲۰
اتفاقات لیست امید در سال 94 تکرار می شود؟
لحظه نیوز : نوبر که می گویند همینجاست. درست همین نزدیکی ها و همین اتفاقاتی که در جریان اصلاحات استان می افتد. شاید عده ای فراموش کرده اند در سال 94 با وجود مخالفت گسترده بدنه جوان جریان اصلاحات چگونه اقدام به انتخاب اعضای لیست امید کردند و از آن چه ضرباتی خوردند که حالا قصد دارند باز هم همان اشتباه را تکرار کرده شخصی را با سابقه اصولگرایی برای مجلس آینده حمایت کنند!

اینکه سال 94 چه اتفاقاتی افتاد دیگر قابل بازگو کردن نیست اما اینکه همان رویه در حال شکل گیر است، جای نگرانی بسیار دارد. آنطور که شرایط نشان می دهد نشست و برخواست هایی بین یکی از کاندیدای بالقوه و برخی اصلاح طلبان استان در جریان است تا او گزینه مورد حمایت این جریان برای سال 98 باشد. البته اینکه وی اصولگرایی خالص است چندان صحیح نیست اما اینکه در حضور کاندیدای بالقوه اصلاح طلب که تعدادشان کم نیست و امکان رای آوری و حتی تایید صلاحیتشان بسیار بالاست ما به سراغ راه حل امتحان پس داده و جواب نداده سال 94 که اعتماد به گزینه ای با سابقه اصولگرایی برویم این شبه را ایجاد می کند که دلیلش چیست؟ این البته تمام ماجرا نیست و در حوزه های دیگر استان نیز این اتفاق در حال وقوع است و باید این سوال را پرسید در جریان اصلاحات بوشهر دقیقا چه خبر است؟ آیا واقعا سال 94 و آن انتخاب ها درس عبرت نشده است؟ آیا کافی نیست که ما نمایندگانی را بفرستیم که فقط در دوران انتخابات حاضرند زیر پرچم اصلاحات ایستاده و بعد از اینکه میوه مراد را از باغ این جریان چیدند به اصلاح طلبان پشت کرده و حتی حاضر به پایبندی خود به میثاق نامه دوران تبلیغات نباشند؟

به نظر می رسد حضور برخی چهره های تکراری دارد منجر به تصمیم های تکراری می شود که عاقبتش فقط از دست دادن نظر مثب مردم و رویگردانی آنها از جریان اصلاح طلبیست و این شاید همان نقطه ای باشد که این جریان فکر باید از آن بترسد. و اینجاست که بی توجهی به از دست دادن این سرمایه این سوال را ایجاد می کند که آیا موردی پشت این تصمیمات غلط وجود دارد یا همه ناشی از انتخاب اشتباه است؟ این را نباید فراموش کنیم که بسیاری از اصلاح طلبان استان نیز با این قبیل تصمیمات میانه ای نداشته و با آن بارها اعلام مخالفت کرده اند...

خدایا چنان کن سرانجام کار ....که تو خشنود باشی ما رستگار


نام:
ایمیل:
* نظر: