کد خبر: ۴۹۱۷۵
تاریخ انتشار: ۱۴ تير ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۲
رئیس پلیس راهور استان بوشهر مطرح کرد؛
لحظه نیوز: رئیس پلیس راهور استان بوشهر گفت: حداکثر امکانات خودرویی و نیروی انسانی، پلیس راهور و راه برای تامین امنیت محورهای درون شهری و بین شهری در ایام تابستان مورد استفاده قرار خواهد گرفت.
به گزارش لحظه نیوز رئیس پلیس راهور استان بوشهر سرهنگ قدرت‌الله کشکولی اظهار داشت: پلیس راه و راهور استان با برنامه‌ریزی و استفاده از حداکثر امکانات، توان خودرویی و نیروی انسانی اقدام به تامین امنیت ترافیکی جاده‌های سطح استان برای مسافران در ایام تابستان خواهد کرد.

این مقام مسئول اضافه کرد: بهره‌گیری از آموزش‌های همگانی، تبلیغات محیطی، تهیه و توزیع بروشور، تعامل با ادارات و نهادهای دولتی استان از جمله شهرداری، اداره کل راه و ترابری، هلال احمر و اورژانس اقداماتی بوده است که در راستای پیشگیری از بروز حوادث و کاهش تصادفات جاده‌ای انجام شده است.

وی با بیان اینکه سه عامل انسانی، طبیعی و مکانیکی در بروز تصادفات تاثیر گزار است، افزود: اعتماد به نفس کاذب، سرعت غیر مجاز، سبقت و توقف نابجا، رعایت نکردن فاصله مناسب، خستگی و عصبانیت از جمله عوامل انسانی است که منجر به بروز تصادف می‌شود.

وی همچنین با آرزوی سفری خوش و ایمن برای رانندگان و مسافران تابستانی، لزوم توجه به دستورات و فرامین پلیس راهور را در راستای سلامتی رانندگان در طول سفر ضروری دانست./مهر

نام:
ایمیل:
* نظر: