کد خبر: ۴۸۱۰۶
تاریخ انتشار: ۱۶ اسفند ۱۳۹۵ - ۰۹:۴۰
تاج مدعی است که مکاتبات با کی روش کار را به جایی رسانده که اردوهای تیم ملی باز هم بلند مدت خواهد بود پس نتیجه می گیریم که مربیان ایرانی تیم ملی در اردوها خواهند بود و بعد هم گفته که مشکل را در کنار پرسپولیسی ها مدیریت کرده اند.
رییس فدراسیون فوتبال امروز دوباره مدعی شد که مشکلات تیم ملی فوتبال را حل کرده است. جملاتی که به نظر می رسد بحران از محله فدراسیون فوتبال و پرسپولیس، کی روش را مدیریت کردند؟تیم ملی رخت بر بسته است.

به گزارش عصرایران ، مشکلات سرمربی تیم ملی ایران و باشگاه پرسپولیس به نظر می رسد که به صورت کامل حل شده باشد. فدراسیون فوتبال در روزهایی که کارلوس کی روش کاملا سکوت اختیار کرده است در دومصاحبه رییس خبر از حل مشکلات داده است.

کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی پیش از این گفته بود که بازیکنان پرسپولیس را به اردوی تیم ملی دعوت نخواهد کرد و دستیاران ایرانی اش را به خاطر برگزاری تمرینات براساس فیفا دی ها در اختیار نخواهد گرفت.

اخراج مربیان ایرانی و خواستن عذر قرمزها چندین روز بحرانی برای فوتبال ایران به وجودآورد و در نهایت همه به این نتیجه رسیدند که بحران به وجود آمده به این راحتی ها حل نخواهد شد.

با این همه رییس فدراسیون فوتبال در مصاحبه ای اعلام کرد که همه شایسته ها از جمله پرسپولیسی ها به تیم ملی دعوت می شوند و برنامه نود اعلام کرد که 8 پرسپولیسی در فهرست کی روش هستند.

حالا رییس فدراسیون فوتبال در مراسم درختکاری در کمپ تیم ملی از جزییات بیشتری نسبت به توافق با کی روش خبر داده است.

تاج مدعی است که مکاتبات با کی روش کار را به جایی رسانده که اردوهای تیم ملی باز هم بلند مدت خواهد بود پس نتیجه می گیریم که مربیان ایرانی تیم ملی در اردوها خواهند بود و بعد هم گفته که مشکل را در کنار پرسپولیسی ها مدیریت کرده اند.

او در این مراسم گفته :« اختلاف بین باشگاه‌ها و تیم‌های ملی در همه جای دنیا بوده و هست اما الان یک برنامه‌ریزی مدون کردیم هر چند که خیلی‌ها نگران بودند و حرف‌های به جا و بی‌جایی هم زده شد و حتی عده‌ای به اصطلاح دلسوز روزی 5 دفعه مصاحبه کرده اما در این میان پرسپولیس و فدراسیون با تدبیر عمل کردند.

در آن زمان نه اردو و نه مسابقه‌ای بود و حالا که وقت اردو رسیده همه مسائل حل شده و از بهترین‌ها نیز استفاده خواهد شد.دیگر برنامه‌ فیفادی اجرا نمی‌شود و مثل گذشته همان اردوها و برنامه‌ای که از قبل مدون شده بود، اجرا می‌شود. ما  نیز باید به عنوان یار دوازدهم تلاش کنیم تا تیم ملی به جام جهانی صعود کند.»

این صحبت های تاج نشان می دهد که پس از پنج شنبه و جمعه پیش رو بازیکنان پرسپولیس به اردوی تیم ملی دعوت می شوند و در اردو مربیان ایرانی هم حاضر خواهند بود. صحبت هایی که همه امیدوارند درست باشد تا در آستانه دیدارهای تیم ملی در مقدماتی جام جهانی ، ایران و کی روش رنگ آرامش را ببینند.
نام:
ایمیل:
* نظر: