کد خبر: ۴۶۸۷۶
تاریخ انتشار: ۲۱ دی ۱۳۹۵ - ۲۲:۴۱
در پی درگذشت رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام؛
لحظه نیوز: در پیام کدخداپور آمده است: پيام تشييع پيكر مرد روزهاي سخت انقلاب اين بود كه كوبيدن بر طبل خودي و غيرخودي و انحصار نه خواسته رهبري است و نه باب طبع ملت.
به گزارش لحظه نیوز به مناسبت درگذشت رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام، آیت الله هاشمی رفسنجانی، جوانشیر کدخداپور پیام پیام تسلیت کدخداپور به مناسبت درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانیتسلیتی صادر کرد.

در پیام کدخداپور آمده است:

بسم الله الرحمن الرحيم
انالله وانااليه راجعون

مصيبت جانگداز فقدان بزرگمرد انقلاب، يادآور خاطره تلخ رحلت حضرت امام (ره)بود.

مردم قدرشناس با حضور در مراسم تشييع پيكر اميركبير انقلاب، دين خود را ادا كرده  و مرد محبوبشان راكه يك دهه آماج  افترا و سعايت بدخواهان بود، چنان باشكوه بدرقه كردند كه مخالفينش هم لب به تمجيد از شخصيت كسي گشودند كه تاديروز سردمدار فتنه اش مي خواندند.

درد هجران آن عزيز سفر كرده يك طرف، تغيير لحن و بيان مخالفينش در صدا وسيما يك طرف، و تلختر آنكه عزيزي نقل مي كرد در ميان غم و اندوه خانواده ها، نوجوانان مي گفتند اقاي هاشمي كجا بوده كه الان او را مي بينيم.

میليون ها ايراني در عزاي مرد بي بديل تاريخ مبارزات قبل و بعداز انقلاب به سوگ نشستند تا تفرقه افكنان و رياكاران درس اتحاد را از اين همدلي و قدرشناسي بياموزند ولي چه سود چون حيات منافقين در اختلاف است.

متاسفانه در اين ميدان صدا و سيما در رقابت با دوربين موبايل ها و فضاي مجازي بازنده بزرگ بود كه اعتماد مردم را بيش ازگذشته از دست داد.

پيام تشييع پيكر مرد روزهاي سخت انقلاب اين بود كه كوبيدن بر طبل خودي و غيرخودي و انحصار نه خواسته رهبري است و نه باب طبع ملت.

خداوند روحت را با امام و شهدا و صلحا محشور گرداند. در جوار همسنگرانت آرام بگير. بدرود اي كوه صبر و استقامت كه مردم بدور از تبليغات بدخواهان قدرشناست بودند.

جوانشیر كدخداپور
نام:
ایمیل:
* نظر: