کد خبر: ۴۶۸۵۸
تاریخ انتشار: ۲۱ دی ۱۳۹۵ - ۱۲:۰۲
بازار 3 شهر مهم استان بوشهر تعطیل است؛
لحظه نیوز: به پاس احترام به مقام شامخ یارصدیق امام(ره) و رهبر معظم انقلاب بازارهای استان بوشهر روز سه شنبه، 21 دی ماه 95 تعطیل شدند.
به گزارش لحظه نیوز روز گذشته بود که اعلام شد بازار مرکز استان بوشهر به پاس احترام به مقام آیت الله هاشمی رفسنجانی، در روز سه احترام بازاریان استان به مقام شامخ آیت الله هاشمی رفسنجانیشنبه تعطیل بوده و بازاریان بوشهری همگام با سایر ملت عزادار کشورمان در مراسمات عزاداری شرکت می کنند.

پس از آن نیز از شهرستان دشتستان خبر رسید که بازار برازجان هم به احترام رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام در روز سه شنبه تعطیل خواهد بود.

شب گذشته نیز بازار گناوه، یکی از اصلی ترین بازارهای استان بوشهر تعطیل اعلام شد تا بازاریان این شهر نیز همگام با دیگر مردم ایران اسلامی در مراسمات عزاداری مربوط به درگذشت یار صدیق امام(ره) و مقام معظم رهبری شرکت کنند.

گفتنی است از زمان درگذشتِ آیت الله هاشمی رفسنجانی موجی از غم و اندوه شهرهای مختلف استان بوشهر را فرا گرفت و مردم این استان از اقشار مختلف وفاتِ رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام، این بزرگمرد تاریخ معاصر را به یکدیگر تسلیت گفته و در نقاط مختلف در تدارک برگزاری مراسمات ترحیم برای آن سفر کرده هستند.

هیات دولت نیز بلافاصله پس از درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی، روز سه شنبه را تعطیل اعلام کرد و ادارات و دانشگاه های کشور در این روز تعطیل شدند.

بازار استان بوشهر نیز روز گذشته با اعلام عمومی برای روز سه شنبه تعطیل شد تا مردم قدرشناس این استان به ویژه بازاریان بتوانند در مراسمات تدارک دیده شده حضور یابند.
نام:
ایمیل:
* نظر: