کد خبر: ۴۶۸۱۱
تاریخ انتشار: ۲۰ دی ۱۳۹۵ - ۱۰:۲۰
شب گذشته صورت گرفت؛
لحظه نیوز: در پی درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی، رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام، استاندار بوشهر پیام تسلیتی صادر کرد.
به گزارش لحظه نیوز در پیام مصطفی سالاری آمده است:

انالله و انااليه راجعون

عروج آسمانی حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی، یار دیرین و وفادار امام، شخصیتی آزادی خواه،  دلسوز، دلسوخته  و بی بدیل، بزرگمردی صبور و مقاوم،  امیدبخش لحظات ناامیدی و راهگشای ایام سخت که عمر پربرکتش را در خدمت به مردم و شکوه و عظمت انقلاب اسلامي و کشور، سپري نمودند، اندوه زایدالوصفی بر میهن عزیزمان حاکم نموده است.

بزرگمردی مردمدار که ندایش تاثیر گذار،  نگاهش امیدوار، اشک و اندوهش معنادار، تصمیمات و مبارزاتش پرافتخار و نفوذ کلامش ماندگار بود.

فرماندهی شجاع، همانکه در مسیر سازندگی نيز سرداری ممتاز و در عرصه سیاست، اندیشمندی فداکار، اعتدال گرا و گاه شناس بود و تاریخ، برگهای خوانده و ناخوانده زيادي از زندگی وی را برای نسل های آینده بازگو خواهد نمود.

طی دو روز میزبانی مردم شریف استان بوشهر از این شخصیت فداکار و ظلم ستیز و زجرکشیده، بیش از پیش مجذوب نگاه ژرف، وارستگی و عمق نگاه این عالم عامل،  فرهیخته و بی نظیر گردیدیم و در آخرین سفر دنیوی عمر پربرکتش، قدرشناسی صمیمانه و خالصانه ای که از این مردم فهیم و قدرشناس در استان بوشهر مشاهده نمودند، لبخند رضایت را بر چهره وی نمایان و در کلام ایشان متجلی نمود.

اینجانب با نهایت تاسف و تاثر، این ضایعه بزرگ را محضر مردم شریف ایران، مقام معظم رهبری، ریاست محترم جمهوری،  خاندان گرانقدر ایشان و مردم شریف استان بوشهر تسلیت گفته و رحمت و فضل و مغفرت الهی و علو درجات را برای ایشان از خداوند متعال خواستارم.

مصطفی سالاری
۱۹ دیماه ۱۳۹۵
نام:
ایمیل:
* نظر: