کد خبر: ۴۶۳۳۸
تاریخ انتشار: ۰۱ دی ۱۳۹۵ - ۱۰:۲۲
صبانیت سرمربی نفت ازتوهین های بی پایان در جریان بازی مقابل استقلال
آنها گل آفساید به ما زدند اما متاسفانه تلویزیون جمهوری اسلامی ایران که دَم از اسلام می‌زند صحنه گل اول استقلال را به طور کامل نشان نمی‌دهد در حالی که این گل در صحنه آفساید به ثمر رسیده است
علی دایی پس از بازی صعود به نیمه نهایی جام حذفی حسابی ازخجالت همه درآمد. سرمربی نفت که از فحاشی های صورت گرفته در استادیوم عصبانی بود در مورد استقلال ، منصوریان ، تلویزیون ، داور ، لیدرها و ... صحبت کرد. 

به گزارش عصرایران ، در جریان بازی نفت تهران و استقلال و در استادیوم تختی علی دایی بارها مورد فحاشی قرار گرفت. مساله اصلی اینجا بود که کادرفنی استقلال پیش از مسابقه درخواست کرده بود بازی در استادیوم آزادی برگزار شود و دایی پاسخ منفی به این درخواست داده بود. 

این شاید به دلیل اصلی ایجاد اتمفسر منفی میان نیمکت نفت و استقلال شد و در نتیجه دایی را حسابی عصبانی کرد تا در کنفرانس مطبوعاتی به همه بتازد .گزیده ای صحبت های علی دایی را می خوانید.


داوربعد از پنالتی 120 دقیقه علیه ما بود
ما خوب بازی کردیم اما متاسفانه آقای خورشیدی کار قشنگ خودش که پنالتی گرفتن در دقیقه اول بازی بود را زیر سوال برد و ۱۲۰ دقیقه علیه ما سوت زد. وقتی هم بازی تمام شد دانشگر را اخراج کرد و کمر تیم من را برای بازی بعد شکست. این همه به من فحاشی شد آقای داور چکار کرد؟

جرات دارند جلوی من توهین کنند
استقلالی های واقعی حسابشان با آنهایی که توهین کردند جداست اما تمام فحش هایی که به من دادند به خودشان، به بچه هایشان، به زنانشان، به مادرشان، اگر جرات دارند بیایند جلوی خود من توهین کنند.

آرسن لوپن بازی منصوریان یعنی چه؟
 وقتی خرمگاه نیست و محروم شده  است منصوریان دستیار دیگرش یعنی علی چینی را فرستاد تا تماشاگران را تحریک کنند. این کارها یعنی چه؟ این کارها آرسن لوپن بازی است که دوره اش تمام شده است. اینها دارند شو بازی می کنند و تماشاگران را تحریک می کنند. این اتفاقات تقصیر کمیته انضباطی است که اصل کاری ها را محروم نمی کند و سراغ موضوعات کوچک می رود.

استقلال هستید که هستید
استقلال هستید که هستید، تماشاگر دارید با ارزش هستید اما این نمی شود که همه بیایند جلوی شما دست و پا بسته بازی کنند.

تلوزیون دم از اسلام می زند
تیم ما باید با اختلاف سه چهار گل به برتری می رسید. آنها گل آفساید به ما زدند اما متاسفانه تلویزیون جمهوری اسلامی ایران که دَم از اسلام می‌زند صحنه گل اول استقلال را به طور کامل نشان نمی‌دهد در حالی که این گل در صحنه آفساید به ثمر رسیده است. آقای مزدک میرزایی کمی انصاف داشته باش ما که استقلال و پرسپولیس نیستیم. آقایان بیایید لیگ را تعطیل کنید و ماهی یک بازی برای استقلال و پرسپولیس بگذارید. دلیل ندارد که تیم پرطرفدار برنده شود.

اگر زمین خراب بود چرا برزای گل زد؟
داور کنار همه چیز را رها می‌کند و اگر بازی برنمی‌گشت، الان ما حذف شده و استقلال بازی را برده بود. ما امروز طوری بازی کردیم که می‌توانستیم در کل 120 دقیقه 6،7 گل به استقلال بزنیم و خیلی بهتر از آنها بودیم. آقایان از سه هفته پیش  شروع کردند که بگویند زمین ورزشگاه تختی خراب است؛ اگر خراب است برزای چطور گل می‌زند؟  امروز هم دیدید که با یک بازی خیلی خوب استقلال را بردیم و در کل تاکید می‌کنم بهتر از آنها بودیم.

تصمیم گیری لیدرها در تیم ها بد است
من در پرسپولیس و تیم ملی مربیگری کردم و همیشه طوری کار کردم که به کسی اجازه ندادم وارد حریم کاری‌ام شود. خیلی بد است که در بعضی تیم‌ها لیدرها تصمیم‌گیری می‌کنند. حتما جریان لیدر استقلال و درگیری او با سرپرست تیم جوانانش را آقایان شنیدند که پیگیر نشدند، اینها درد فوتبال است نه اینکه گیر بدهیم به موی فلانی و بگوییم چرا باد موی فلان شخص را به آن طرف برد. این اتفاقات است که به فوتبال لطمه می‌زند. فدراسیون باید مستقیم بر این مسئله ورود پیدا کرده و اجازه ندهد احدی وارد فوتبال شود با تصمیمات درست باید به فوتبال ما کمک شود.
نام:
ایمیل:
* نظر: