کد خبر: ۴۳۶۰۸
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۵ - ۱۰:۱۲
درد‌دل‌هاي تازه عروس قبل از مرگ با دوست صميمي‌اش سبب شد تا مادر وي عليه داماد خود طرح شكايت كند.
به گزارش جوان، چندي قبل قاضي ايلخاني، بازپرس ويژه قتل دادسراي جنايي تهران با تماس مأموران پليس از مرگ مشكوك زن جواني با خبر و در محل حاضر شد. مردي كه موضوع را به پليس خبر داده بود، گفت: هديه عروسم است. شب قبل شوهرش شيفت كاري‌اش بود و عروسم در خانه‌اش كه طبقه بالايي ما است، تنها بود. متوجه شديم كه حالش بد شده به خاطر همين با اورژانس تماس گرفتم، اما وقتي پزشك اورژانس به خانه‌مان آمد، گفت او سه ساعت قبل فوت كرده است. 

همزمان با انتقال جسد زن جوان به پزشكي قانوني براي مشخص شدن علت اصلي مرگ تحقيقات درباره اين حادثه آغاز شد تا اينكه چند روز قبل مادر هديه به دادسراي جنايي رفت و از خانواده دامادش به اتهام قتل دخترش شكايت كرد. 

وي گفت: مدتي قبل هديه با دامادم داخل تاكسي با هم آشنا شدند و ازدواج كردند. مدتي بعد دخترم تلفني از خانواده شوهرش به من شكايت مي‌كرد و مي‌گفت او را شكنجه مي‌كنند. 

چند روزي بود از دخترم بي‌خبر بودم تا اينكه پدر شوهرش مرگ دخترم را به من خبر داد. او حرف‌هاي ضد و نقيضي درباره مرگ دخترم مي‌گفت.

وي ادامه داد: چند روز قبل متوجه شدم دخترم قبل از فوتش براي يكي از دوستانش درد دل كرده و گفته‌ بود آنها او را شكنجه مي‌دهند. پس از اين به سراغ دوستش رفتم .دخترم به دوستش گفته بود كه شوهرش و برادر و پدرش او را شكنجه مي‌دهند و حتي سه روز او را داخل حمام حبس كرده‌اند. به همين دليل من به آنها به خاطر مرگ دخترم مشكوك هستم و از دامادم و پدر و برادرش شكايت دارم.  پس از طرح ادعاهاي مادر تازه عروس، قاضي ايلخاني دستور تحقيقات بيشتر داد.
نام:
ایمیل:
* نظر: